Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Prostřeno! bude i v tomto týdnu stát za to. V pražském a středočeském Prostřeno! si to u ploten, sporáků, vařičů, indukcí a dalších spotřebičů rozdají tři muži a dvě ženy. Komu půjde jeho herecký koncert lépe, a kde to bude hrát falešně? Pět soutěžících různého věku i profesí chce jediné. Vyhrát a dokázat to. Kdo však nakonec zvítězí? Tentokrát to bude pořádně napjaté a je jasné, že i příprava úkolu týdne, už na první pohled poměrně složitého, může zamíchat kartami. Půjde o přípravu vajec a jejich zakomponování do menu tak, aby tuto zapeklitost navíc nikdo nepoznal. Kdo odhalí, že na talířích je něco, co se v menu nevyskytovalo, a tedy začne hloubat nad důvodem servírování této lahůdky? Soutěžící budou i v tomto týdnu bojovat o hlavní výhru 60 tisíc korun a také o diváckou přízeň, která jim může přinést deset tisíc. Ze stejné částky se pak bude moci těšit i jeden z diváků, pokud bude štěstěna na jeho straně. Sledujte Prostřeno! od pondělí do pátku a hlasujte.

Pondělí: Cateringový manažer Petr (35) se do pořadu dostal na popud kamarádů. Pokud by vyhrál, tak by peníze použil na cestování. Jako zábavu si pro své hosty připraví gastronomický kvíz. Menu poskládal z jídel, která má rád. Sám o sobě tvrdí, že je společenský extrovert. Má rád skoro vše – není v jídle vybíravý. Miluje španělské ptáčky. Nikdy by nesnědl balut, durian ani ústřice. V životě se řídí mottem: „Vzdát se je horší než být poslední.“ Sledujte už v pondělí, jak seznamovací večer dopadne, komu bude chutnat a kdo jako první začne taktizovat.

Úterý: Studentka Karolína (19) sledovala vždy Prostřeno! se svou babičkou. Tak se teď přihlásila, aby si to mohla vyzkoušet na vlastní kůži. Pokud by vyhrála, zaplatila by si další rekvalifikační kurz týkající se jejího oboru a také by jela na dovolenou. Své soutěžní menu si vybrala, protože se skládá z jejích oblíbených jídel a surovin. Jako zábavu si pro své hosty připraví vázání květin. Sama o sobě tvrdí, že je celkem temperamentní, impulzivní a aktivní člověk, který má sny, cíle a postoje, za kterými si dost tvrdohlavě stojí a jde. Je rozhodná a nemá ráda nedotahování věcí do konce – nerada dělá věci jen tak „napůl“. Je upřímná, spravedlivá a loajální ke svým blízkým. Sledujte už v úterý, jestli se u Karolíny blýská na výhru, nebo zda dojde naopak k trapasům a nehodám.

Středa: Dlaždič a řidič Jaroslav (51) o sobě tvrdí, že je workoholik. Žije s manželkou, která má dospělé děti z předešlého vztahu. Do pořadu ho přihlásila jeho sestra – je to sázka. Jeho sestra Renata Seidlová už totiž v našem pořadu účinkovala a s Jaroslavem soutěží, kdo získá víc bodů. Jaroslav už má nějaké zkušenosti s natáčením. Budou se mu během jeho dne hodit, nebo zjistí, že zábavné soutěže jsou přece jen trochu něco jiného než vaření? A jak si poradí s vejci? Jak se středečnímu hostiteli jeho večer povede? Dívejte se!

Čtvrtek: Studentka Adéla (22) se do pořadu přihlásila sama. Chce vystoupit ze své komfortní zóny. Připravit čtyřchodové menu pro cizí hosty jí přijde jako skvělá výzva. Pokud by vyhrála, tak by peníze použila na cestování a také by zainvestovala do rozšíření výbavy na pečení. Jako zábavu si připraví hádání částí Prahy podle obrázků, které namalovala její kamarádka z tábora. Toto menu si vybrala, aby hosté a diváci měli možnost poznat kouzlo marocké kuchyně. A co úkol týdne, jak bude zapracován do menu? Nenápadně? Jak se čtvrteční hostitelce její večer povede? Dívejte se!

Pátek: Nezaměstnaný Jan (38) si chce napravit reputaci. Přihlásil se podruhé sám. V pořadu účinkoval v roce 2018 a pokazil dezert. Pokud by vyhrál, tak by jel s rodinou na dovolenou a nakoupil by, co potřebují. Jako zábavu si pro své hosty připravil malování na trička, která si pak odnesou domů jako dárek. Menu sestavil z jídel, která má vyzkoušená. Nejraději jí a připravuje maso a masové pokrmy, zejména ty na asijský způsob Mezi jeho oblíbená jídla patří také svíčková na smetaně. Nechutná mu vařená zelenina (brokolice a mrkev), nejí koprovou omáčku ani zeleninové krémy. Povede se mu dezertový reparát? Sledujte už v pátek, co jste během týdne nepostřehli!

Těšte se na páteční pokličky, nad kterými bude vše odhaleno! O soutěžících tohoto týdne se totiž hodně dozvíte!

Prostřeno můžete sledovat každý všední den od 17:50 na Primě.

Zdroj: FTV Prima

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA