Henry Cavill zazářil poprvé jako Superman v roce 2013, když se objevil ve snímku Muž z oceli. Ben Affleck, jako Batman, naskočil až v roce 2016 do filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti. Studio Warner Bros. pro ně do budoucna nemá žádné plány, a tak se s oběma herci pravděpodobně budeme muset rozloučit. 

Od loňského roku, kdy se v kinech představila Liga spravedlnosti, se neustále objevovaly zprávy o osudech dvou hlavních herců DCEU. O budoucnosti Bena Afflecka, se hovoří už delší dobu. I sám herec na tiskové konferenci k Lize spravedlnosti naznačil, že se s rolí Batmana bude loučit. Smlouvu má ještě na jeden film, proto se většina fanoušků domnívala, že jako Bruce Wayne nekončí. Připravovaný film Batman, měl být jeho poslední, ale nejnovější zprávy hovoří o něčem jiném. Producenti hledají mladšího herce, který by 46letého Afflecka nahradil. Šance na to, že WB bude s Affleckem nadále spolupracovat jsou mizivé.

splashreport.com

Podobný případ se týká i Henryho Cavilla. V minulém měsíci se po internetu šířili zprávy o konci Supermana v jeho podání. Hlavním důvodem odchodu měl být spor ohledně camea v očekávaném filmu Shazam! (2019). Začalo se spekulovat o nabídnutí role Michaelu B. Jordanovi, který si zahrál třeba záporáka v Black Pantherovi od konkurenčního Marvelu nebo boxera v Creedovi, ten by se tak stal prvním černošským Supermanem. Později bylo toto tvrzení vyvráceno a Cavillův agent všechno popřel.

variety.com

V pondělí jsme se konečně dozvěděli potřebné informace od magazínu Variety. Podle jejich zdroje oba herci opravdu končí. “Studio neplánuje nadále spolupracovat s Benem Affleckem a Henrym Cavillem na filmech o Batmanovi a Supermanovi. Očekává se obsazení Temného rytíře jiným hercem,” píše se v článku. Batmanova sólovka, kterou režíruje Matt Reeves, by se do kin měla dostat nejdříve v roce 2020.

V nejbližší době nás od DCEU čeká Aquaman- 21. prosince 2018, Shazam!- 5. dubna 2019 Wonder Woman 1984- 1. listopadu 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz