Pro mnohé fanoušky postapokalyptického seriálu The Walking Dead bylo velkým zklamáním, když se dozvěděli, že po dlouhých osmi letech odchází hvězda Andrew Lincoln. Lincoln ztvárňoval roli neohroženého bývalého policisty Ricka Grimese, který byl středobodem příběhu. Dlouho se zdálo, že jediným východiskem je smrt hlavního hrdiny, což se naštěstí nepotvrdilo a odchod Ricka Grimese zůstal zahalen tajemstvím. Jak to s ním bude dál?

 

Andrew Lincoln uvedl že důvodem ukončení jeho spolupráce s produkcí The Walking Dead je časová náročnost natáčení, a že chce svůj čas trávit s rodinou. Jak se ovšem ukázalo, Andrew má ke Kirkmanovým chodcům a Rickovi nezvratné pouto, a tak se i se svou postavou přesune do filmového průmyslu.

 

Dle vyjádření Scotta M. Gimplea by se mělo jednat o filmovou trilogii a její první část se začne probouzet k životu již příští rok.

„Není to trik. Je konec Ricka Grimese v The Walking Dead, ale není konec jeho příběhu.“

„Budeme pokračovat ve vyprávění příběhu Ricka Grimese formou originálních filmů v produkci AMC. Je spousta příběhů, které chceme povědět.“

 

Nové filmy s Lincolnem by měly odhalit jiné části světa a navázat tak na scénu z epizody „What Comes After“, kdy byl vážně zraněný Rick předán na palubu vrtulníku a zmizel neznámo kam.

První část trilogie by měla zkoumat, kam se Rick dostal a jak obstojí v novém postapokalyptickém světě.

Zdroj: AMC

Nový filmový projekt má ambice dostat se do kin a zahrnovat více sci-fi prvků, včetně zkoumání dalších aspektů zombie apokalypsy, které se v Kirkmanových dílech neobjevují. Kromě trilogie se chystá řada dalších spin-offů, jež mohou umožnit návrat hereckým hvězdám jako je Michael Cudlitz, Austin Amelio či Ruben Blades.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz