Premiéra osmé řady American Horror Story je stanovena na 12. 9. (u nás 13. 9.) 2018. S blížící se premiérou byl zveřejněn oficiální trailer, který nám lehce nastínil, jak bude nová řada zhruba vypadat. Co dalšího nám plnohodnotný trailer na osmou řadu přinesl, to se dozvíte níže. 

PLNOHODNOTNÝ TRAILER NA OSMOU ŘADU 

V minulém článku jsem zmínil několik málo informací o nadcházející řadě, a to včetně názvu epizod a části hereckého obsazení. Oproti předchozí ukázce jsme zase o něco moudřejší. Bylo nám ukázáno několik dalších postav, ale to hlavní je, že jsme viděli místo, ve kterém se nová řada bude pravděpodobně odehrávat.

Z ukázky můžeme poznat, že první epizoda, která nese název „The End,“ bude vskutku jakýmsi koncem světa, který určitou skupinu lidí zavede na místo zvané jako Outpost Three. Toto místo se jeví jako podzemní bunkr připomínající spíše nějakou vilu než vojenskou základnu.

Hollywood Reporter

Už jen z toho mála, co nám trailer ukázal, můžeme říci, že v bunkru, chcete-li Outpostu, žijí vskutku pozoruhodní lidé. Už jen podle slov Ms. Meade (Kathy Bates) „Heil Satan,“ je jasné, že nová řada bude plná mysteriozních, ale především překvapivých momentů. Do této základny se pravděpodobně podívají i čarodějky z Covenu.

Jedná se však o pouhé domněnky a dohady. Jak to bude doopravdy, nevíme a můžeme pouze spekulovat. I přesto, že jsme se dočkali oficiálního traileru, nejsme o nic moudřejší, což je kouzlo American Horror Story, které si dost zakládá na momentu překvapení.

A co očekáváte od nové řady vy? Myslíte si, že se celá série bude odehrávat v podzemním bunkru? Jakým způsobem do příběhu zapadnou duchové z první řady? Způsobil syn Tatea, Michael Langdon, konec světa? To vše se dozvíme až po premiéře nové řady, která nás čeká již příští týden!   

-reklama-