Měli jsme možnost shlédnout poslední díl 8.série. Šokující finále? Ano… Budou další díly? Máme se na co těšit? Čtěte dále a dozvíte se, jak to v budoucnu s tímto seriálem bude…

fsd

Nejprve malé shrnutí.

Leonard a Penny

Tento pár nás v posledním odvysílaném díle šokoval se svou cestou do Las Vegas. Přes neustálé dotazy okolí ohledně jejich termínu, byl nakonec Sheldon ten, kdo jim napomohl se rozhodnout a udělat velký krok. Také jsme se dozvěděli o malé líbací nevěře na moři v podání Leonarda (Johnny Galecki), což by vzhledem k jeho oddanosti k Penny (Kaley Cuoco-Sweeting) málokdo čekal.

gsxdf

Sheldon a Amy

Tento netradiční pár, nás bezesporu fascinuje už od začátku. Viděli jsme pokroky Shledona (Jim Parson) v oblasti socializace, na čemž má velký, ne-li obrovský podíl Amy (Mayim Bialik). I když nejprve označení „přítelkyně“ a „vztah“ bylo ze strany Sheldona odmítáno, postupně mezi nimi vznikalo něco mnohem hlubšího. Všichni, kdo shlédli 24.epizodu 8.série, museli být ale mile i nemile překvapeni. Amy se rozešla se Sheldonem, protože potřebuje čas. A kdo jiný, než on nás mohl překvapit, a to dotazem na Gluma – jako odborníka na prsteny, co si má s prstenem počít? Evidentní ale je, že chtěl Amy požádat o ruku..

ssss

Své problémy řešili i ostatní představitelé.

Howard (Simon Helberg) a Bernardette (Melissa Rauch) se snaží zbavit nechtěného nájemníka, zatím ovšem marně. Raj (Kunal Nayyar) začíná mít strach z Emily (Laura Spencer), nemá však odvahu se s ní rozejít. A to ani na pikniku, který pořádají na přání Emily v noci na hřbitově.

dsfxy

Jak to ale bude dál? Tvůrci se zde opět drželi známého „v nejlepším se má přestat“. Bohužel pro všechny fanoušky, jim to jde opravdu skvěle. Série už končily různě (např. Sheldonovým odjezdem vlakem od Leonarda a Penny), ale tohle je opravdu konec s velkým K, který jistě zamotá hlavu a navnadí fanoušky k dalšímu sledování.

Nechají to tak? Bude vše pouze na naší fantazii? Ne! Nemusíme se zatím bát, že by naši oblíbení geekové byli zapomenuti. Můžeme se těšit na nové epizody sitcomu, seriál byl totiž obnoven pro 9. a 10 sérii.

images

Stále tedy nevíme, jak dopadnou osudy našich oblíbených postav.
Penny a Leonard – vezmou se v Las Vegas? Kaley v lednu řekla pro Zap2it, že svatební zvony nejsou pro ně nikde poblíž a také, že Penny a Leonardovi trvalo tak dlouho, než se zasnoubili, že svatba je jako na vzdálené planetě. Na rozluštění si budeme muset tedy ještě počkat… Také řekla „Nevím, co mají scénáristi v plánu, … bude to nejspíš zcela odlišné od toho, co každý očekává.“
Amy a Shledon – vrátí se k sobě? Požádá ji nakonec o ruku?
A jak to všechno dopadne?

PennyLeonardWeddingBaby-eef19c573901f1a00b54fa46353f6448

Kdy se tedy můžeme těšit na další příběhy nerdů z Pasadeny? Premiérový díl je nahlášen na 9.září 2015. Jestli budou znít v očekávané 9.sérii svatební zvony, na to si budeme muset ještě chvíli počkat…

[fbcomments]

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz