V posledních letech se rozrůstá filmová i seriálová tvorba založená na komiksových předlohách a jelikož tato díla slaví jeden úspěch za druhým a vydělávají miliony, není divu, že televizní stanice přichází s tímto tématem stále častěji. Jednou z nejkontroverznějších novinek roku 2016 byl bezpochyby seriál Preacher, kde nás mimo fešného pana kazatele se zálibou v alkoholu potkalo také pár psycho andělů, jeden upír sršící humorem, sem tam nějaký masakr, střeva a především šílení obyvatelé městečka Annville v Texasu. Náboženství obecně je vždycky ožehavé téma a nejde předem odhadnout, jestli to bude propadák, nebo naopak hit a zrovna tady se AMC opravdu trefilo.

Jelikož za sebou máme teprve první sérii, kde jsme se spíš tak nějak seznamovali s postavami, nejde dělat nějaké velké závěry, i tak si ale Preacher stihl už vybudovat celkem slušnou fanouškovskou základnu a každá jeho epizoda by mohla sledovaností v klidu konkurovat seriálům jako je Fear The Walking Dead nebo Arrow, bylo tedy více než jasné, že první sérií to určitě neskončí.

CO NÁS ČEKÁ VE DRUHÉ SÉRII A KDY SE JI DOČKÁME?

Po shodě několika náhod, které se mohou stát jenom v Preacherovi, vyletělo celé naše milované městečko Annville i se všemi obyvateli do vzduchu a první série končí odjezdem Jesseho (Dominic Cooper), Tulip (Ruth Negga) a Cassidyho (Joseph Gilgun) kamsi do neznáma, zatímco se po jejich stopě vydává ďábelský kovboj z hlubin samotného pekla.

Druhá série se vrátí už 26. června, aby AMC zaplnila mezeru mezi The Walking Dead a Fear The Walking Dead a bude mít více epizod, než měla ta první, přesněji řečeno 13 a celá série by měla být o hledání Boha. Ano, myslím to vážně, budeme spolu s naší hlavní trojicí hledat Boha a snažit se ovládat Genesis, hnízdící v Jesseho těle, zatímco se nás bude onen kovboj snažit sprovodit ze světa. Čili se máme rozhodně na co těšit!

NOVÉ POSTAVY!

Jak jsem již zmínila, většina postav v první sérii zemřela, takže jich do té druhé moc nezůstalo, z toho důvodu se můžeme těšit na šest naprosto nových postav z komiksu.
– Noah Taylor
– Pip Torrens
– Ann Emery
– Malcolm Barrett
– Justin Prentice
– Ronald Guttman

NOVÝ TRAILER!

Nový trailer je rozhodně našlapaný a slibuje spoustu akce, humoru, napětí a všech těch nadpřirozených podivností, na které jsme zvyklí z první série.

První epizoda ponese název „On the road“ a titulky pro vás budeme opět překládat na našem webu.
Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz