Americký televizní seriál Krok za krokem měl premiéru 20. září 1991 a natáčel se až do roku 1998. Jeho popularita však neuvadá ani po více než dvaceti letech od jeho ukončení a i dnes jej vídáme na našich televizních obrazovkách. Pojďme se podívat, jak se hvězdy oblíbeného seriálu změnily a čemu se dnes věnují.

Frank Lambert – Patrick Duffy (71 let)

Tohoto amerického herce a režiséra proslavila role Bobbyho Ewinga v Dallasu a následně role Franka Lamberta v Krok za Krokem. Jeho filmografie je obsáhlá ale žádná další role již nebyla tak úspěšná jako Bobby a Frank. Naposledy jej diváci mohli vidět ve filmech Texaský bordel (2017), Christmas With a View (2018), The Mistletoe Secret (2019) nebo Random Acts of Christmas (2019). Letos se objevil v malé epizodní roli v seriálech Námořní vyšetřovací služba a All Rise. I přes svůj důchodový věk se tedy stále živí herectvím.

Carol Foster – Suzanne Somers (73 let)

Suzanne Somers je o dva roky starší než její seriálový kolega Patrick Duffy, i ve svých 73 letech však vypadá stále skvěle. Svou hereckou slávu získala pouze díky postavě Carol z Kroku za krokem. Sice se ještě objevila v několika dalších televizních rolích, ale žádný její další film či seriál již neměl takový ohlas jako Krok za krokem. Poslední film, kde se objevila, byl snímek z roku 2001 Řekni, že to tak není. V současné době ji živí její vlastní teleshopping, kde nabízí svůj přístroj na posilování stehen. Napsala i několik knih ohledně zdravého životního stylu. Její poslední televizní vystoupení bylo v roce 2015 v oblíbené taneční show Dancing with the Stars, kde obsadila 9. místo.

Dana Foster – Staci Keanan (45 let)

Americká herečka, vlastním jménem Anastasia Sagorsky. Vystupuje i pod pseudonymem Staci Love. Svou první roli získala v seriálu My Two Dads. O pár let později přišla nabídka na roli Dany v Kroku za krokem a ta jí přinesla slávu. Poté se již objevila jen v pár filmech. Například ve filmu Zase ona (2010), kde se setkala s Patrickem Duffym a Christine Lakin. Posledních 8 let se již herectví nevěnuje.

Karen Foster – Angela Watson (44 let)

Americká modelka a herečka, kterou opět proslavil Krok za krokem a role Karen. Jako dítě i mladistvou ji rodiče neustále přihlašovali do soutěží krásy, vyhrála celkem 60 korunek a 200 trofejí. Po skončení natáčení se věnovala modelingu, natočila již jen 2 filmy. Herectví ukončila v roce 2007. V roce 2000 založila vlastní organizaci – Child Actors Supporting Themselves (CAST). Ta pomáhá dětským hercům starat se o jejich finance. Přivedlo ji k tomu to, že její rodiče utratili všechny její peníze (bylo to více než 2,5 milionu dolarů). Angela je také mluvčí charitativních akcí spolku HugsAmerica, který nabízí pomoc zneužívaným dětem a obětem domácího násilí.

Mark Foster – Christopher Castile (40 let)

Celým jménem Christopher Jon Castile se proslavil jako intelektuál Mark Foster. Ve stejném roce, kdy začalo natáčení Kroku za krokem, dostal roli ve filmu Beethoven a o dva roky později Beethoven 2, kde si zahrál bojácného Teda Newtona. Poté se již u filmu objevil pouze jako dabér, kdy propůjčil svůj hlas postavičce Eugena Horowitze ve filmu Hey Arnold! Po ukončení své krátké herecké kariéry vystudoval vysokou školu a získal magisterský titul. Nyní vyučuje na vysoké škole politické vědy a na střední škole dějepis. Jeho manželkou je Alison Castile, se kterou má dvě děti.

Zveřejnil(a) Alison Castile dne Pátek 23. listopadu 2018

John Thomas „J.T.“ Lambert – Brandon Call (43 let)

Vlastním jménem Brandon Spencer Lee Call. Od svých čtyř let hrál v seriálech. Vidět jsme jej mohli kromě role v Kroku za krokem i jako Hobieho Buchannona v první řadě seriálu Pobřežní hlídka. 3. září 1996 (když mu bylo 20 let) po cestě z natáčení Kroku za krokem jej postřelil neznámý střelec. Útočník tvrdil, že nevěděl, na koho míří, přesto že byl Brandon postřelen do obou paží. Naštěstí se plně uzdravil. Herectví se již nevěnuje od poslední série Kroku za krokem, tedy od roku 1998. Dnes vlastní čerpací stanici pohonných hmot a myčku automobilů a je šťastně ženatý.

Zveřejnil(a) Kelly Call dne Neděle 29. prosince 2019

Alicia „Al“ Lambert – Christine Lakin (41 let)

Kromě již zmíněného filmu Zase ona, ji můžeme vidět i v dalších snímcích. Například po boku Paris Hilton ve filmu Kráska a ošklivka, kde byste ji jen těžko poznali. Kromě filmových rolí i dabuje. Svůj hlas propůjčila postavičce Joyce Kinney v animovaném seriálu Griffinovi nebo Jane ve videohře The Walking Dead: Season Two. Vidět jsme ji mohli i v dalších seriálech, např. Kriminálka Las Vegas, Námořní vyšetřovací služba, Sběratelé kostí a další. Naposledy si zahrála v roce 2019 ve filmu I Am That Man a v seriálu Station 19.

Cody – Sasha Mitchell (53 let)

Sasha Mitchell se narodil 27. července 1967 a vidět jsme jej mohli také v seriálu Dallas, stejně jako Patricka Duffyho. Mitchell si tam zahrál nemanželského syna J.R. Ewinga, Jamese. V reálném životě získal černý pásek v taekwondu, byl také šampionem v kickboxu, což mohl využít ve filmech Kickboxer (štafetu převzal po Jean-Claude Van Dammovi). Dokonce byl nějaký čas i modelem. Byl dvakrát ženatý a se svou první manželkou má čtyři děti. Herectví se věnuje dodnes, naposledy jej diváci mohli vidět ve filmu Rodiče na tahu (2019) a v příštím roce se objeví ve snímku Cyborg Nemesis.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz