Krok za krokem je americký televizní komediální seriál, který se poprvé odvysílal v roce 1991 a opakovaně jej vídáme na našich obrazovkách i v dnešní době. Díky množství reálných rodinných situací se těší popularitě u mladých i starších diváků. V hlavních rolích manželského páru, který po neúspěšném prvním manželství znovu našel štěstí, se objevil Patrick Duffy a Suzanne Somers. Jak se herci změnili a čemu se dnes věnují?

Frank Lambert – Patrick Duffy (71 let)

Embed from Getty Images

Tohoto amerického herce a režiséra proslavila role Bobbyho Ewinga v kultovním Dallasu a následně role Franka Lamberta v sitcomu Krok za Krokem. Narodil se 17. března 1949 a letos tedy oslavil 71. narozeniny. Vyrůstal v podnikatelské rodině, jeho rodiče vlastnili malou tavernu, což se jim v roce 1986 stalo osudným. Opilí návštěvníci je při potyčce nemilosrdně zastřelili a Patricka jejich smrt silně zasáhla a ovlivnila až do dospělosti.

I když je jeho filmografie obsáhlá, žádná role nebyla natolik úspěšná jako Bobby Ewing nebo Frank Lambert. Snažil se prorazit i na velkém plátně, ale zahrál si pouze v béčkových televizních filmech. Z posledních jmenujme například thriller Texaský bordel (2017), Christmas With a View (2018), The Mistletoe Secret (2019) nebo Random Acts of Christmas (2019). Letos se objevil v malé epizodní roli v seriálech Námořní vyšetřovací služba a All Rise. I přes svůj důchodový věk se tedy stále živí herectvím.

Carol Foster Lambertová – Suzanne Somers (73 let)

Embed from Getty Images

Suzanne Somers je o dva roky starší než její seriálový kolega Patrick Duffy, i ve svých 73 letech však vypadá stále skvěle. Svou hereckou slávu získala pouze díky postavě Carol z Kroku za krokem. Sice se ještě objevila v několika dalších televizních rolích, ale žádný její další film či seriál již neměl takový ohlas jako Krok za krokem. Poslední film, kde se objevila, byl snímek z roku 2001 Řekni, že to tak není.

V současné době ji živí její vlastní teleshopping, kde nabízí svůj přístroj na posilování stehen. Napsala i několik knih ohledně zdravého životního stylu. Její poslední televizní vystoupení bylo v roce 2015 v oblíbené taneční show Dancing with the Stars, kde obsadila 9. místo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz