Poslední dobou to vypadá, že se televizní stanice AMC nemůže rozhodnout, co se seriálem The Walking Dead dál, a tak neustále vymýšlí jednu novinku za druhou. I přes nového drsňáka Negana ale upadá sledovanost a stále více fanoušků od tohoto seriálu upouští, protože „to není to, co bývalo“. To má za následek právě to, že se AMC spolu s producenty snaží vymyslet co největší taháky na diváky a proto ruší některá rozhodnutí, která vydala v minulosti.

Zdroj: Comic Book

Jedním z takových rozhodnutí je právě do nekonečna diskutovaný crossover mezi světy The Walking Dead a Fear The Walking Dead. Není to tak dávno, co sám Robert Kirkman, tvůrce seriálu, prohlásil, že není možné tyto dva světy propojit kvůli rozdílnému času a pointě seriálů, tudíž k tomu nikdy nedojde. A vuala, uběhlo pár měsíců, blíží se premiéra osmé série a je potřeba diváky dostat před televizní obrazovky, takže není problém najednou všechny překážky a sliby odhodit. Po všech těch prohlášeních, že crossover určitě nebude, přichází tedy změna a rozhodnutí, že bude – a na to fanoušci slyší.

Chystá se pořádná šílenost! Uvidíme se na druhý straně! (Michael Cudlitz aka Abraham)

Otázkou ale zůstává, jak tedy zvládne produkce propojit podle jejich vlastních slov dva naprosto odlišné světy, časové pásmo a postavy? Odpovědí je to, že nedojde k přímému crossoveru, kdy by například Rickova skupina musela vyjednávat s Clarkovic rodinou, pouze jedna z postav z The Walking Dead přejde do sesterského Fearu. Která postava to ale bude?

Podle všech náznaků a informací to vypadá, že se k našim hrdinům ve Fear The Walking Dead přidá v druhém seriálu už mrtvý zrzek Abraham Ford! Aby se vyrovnal časový rozdíl mezi seriály, vrátíme se do doby, kdy Abe po začátku apokalypsy přežíval ve svém rodném Texasu, což je shodou náhod i místo, kam míří naši hrdinové z Fear The Walking Dead. Všechno by tedy perfektně sedělo, jak čas, tak místo. Není jasné, jestli už půjde o dobu, kdy Abraham přišel o svou rodinu a setkal se s Rositou a Eugenem, nebo zda bude ještě doprovázen svojí rodinou a až události nové série Fear The Walking Dead povedou k její smrti.

– The Walking Dead _ Season 6, Episode 6 – Photo Credit: Gene Page/AMC

Televizní stanice AMC samozřejmě zatím nic oficiálně nepotvrdila a snaží se nechat fanoušky napjaté, aby si tak pojistila sledovanost další série Fear The Walking Dead. Co na tuto teorii říkáte? Rádi byste viděli Abrahama zpátky na scéně?
Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz