V posledních pár letech se televize CW dostala mezi leadery mezi seriálovými dílnami se svými seriály nespočtu různých žánrů, od hudebních komedií, přes nadpřirozené postavy a horory, až po drama podobná telenovelám. Také se stala velkým pojmem pro fanoušky DC Comics se svým trojlístkem seriálů Arrow, The Flash a Legends of Tomorrow.

Legends of Tomorrow si sice se sledovaností nevede tak dobře jako jeho dva kolegové, Arrow a The Flash, proto byly spekulace o tom, jestli se vůbec dočkáme nějakého pokračování. Ale CW oficiálně obnovila až 11 seriálů, mezi které se řadí i své tři seriály ze světa DC.

Server Entertainment Weekly zveřejnil oficiální zprávu CW, která potvrzuje 5. sérii Arrow, 3. sérii The Flash a 2. sérii nových Legends of Tomorrow. Mezi obnovené série se dále řadí iZombie, The 100, Crazy Ex-Girlfriend, The Vampire Diaries, The Originals, Jane the Virgin, Reign a staré známé Supernatural.

Clarke-and-Lexa-At-Grounder-Camp-In-The-100

Kdo delší dobu sleduje CW se určitě ničemu nediví. Víme totiž, že televize se tolik nedívá na ratingy jako na ohlasy kritiků a fanoušků. Například seriál Crazy Ex-Girlfriend patří k nejméně sledovaným seriálům v porovnání s ostatními seriály na CW, ale hlavní hvězda Rachel Bloom za svou roli zde získala Zlatý Glóbus a cenu Critics Choice Award.

Jak bude televize CW v obnovování pokračovat v další sezóně zatím není vůbec jisté, ale je předpokládáno, že nadále zůstane věrná svým stálým sériím, které mají u fanoušků a kritiků nejlepší ohlasy, nehledě na ratingy.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Screenrant
Ronnie
Oblíbené seriály: The 100, TWD, The Flash, Teen Wolf, Baby Daddy Oblíbené filmy: Hostitel, Zmizení, Non-Stop Bydliště: Praha