Téma ženských superhrdinek u Marvel vždy bylo, je a bude aktuálním. Buďme upřímní, moc jich zatím ve filmech nemáme. Mohlo by se to však změnit. Které ženské hrdinky by mohly v budoucnu dostat svůj film?

Black Widow, Scarlet Witch, Wasp – oblíbené superhrdinky, které ovšem samostatný film prozatím nedostaly. V případě Wasp se do dá brát tak napůl, protože se o film dělí s Ant-Manem, a film s Black Widow se zvažuje. Nicméně první hrdinkou, která regulérně dostala vlastní sólovku, je až Captain Marvel, které se dočkáme příští rok. Koho dalšího by poté mohl Marvel v budoucnu vytáhnout? Nabízí se 3 hlavní kandidátky.

1) SHE-HULK

Jennifer Walters – sestřenice Bruce Bannera a.k.a Hulka, která byla zprvu pouze obyčejnou právničkou. Když ale byla postřelena zločincem, kterého právě zastupovala, byl Banner donucen darovat jí jeho krev. Obával se, že by jí mohla paradoxně uškodit, ale neměl na výběr. Jeho obavy se však později naplnily a z Jennifer se stala ženská verze Hulka. Má podobné schopnosti, výhodou však je, že v zelené podobě má své tělo i mysl plně pod kontrolou.

Za celou tu komiksovou éru vystřídala celou řadu superhrdinských týmů, od Avengers až po Fantastic Four. Dlouhou dobu hrála také sama na sebe a soustředila se na sólovou dráhu. Její příběh v Marvel Cinematic Universe by tak mohl být přinejmenším vskutku zajímavý. Jediný problém je s právy na postavu. Stejně jako Hulk i ona patří studiu Universal. A dohoda je taková, že Marvel může Hulka použít pouze do týmovek, nikoli do jeho vlastní sólovky. Ale když dokázal Kevin Feige dotáhnout X-Meny, tak proč by nedokázal Hulka a She-Hulk…

Zdroj: screenrant.
-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz