Všichni víme, že MCU se už dostává pomalu k závěru „třetí fáze“, která bude zakončena čtvrtým dílem Avengers. Co to však znamená pro fanoušky? Nemusíte mít strach, Marvel filmy budou stále vycházet, akorát budou ochuzeny o některé charaktery. Avšak o které postavy se jedná? 

 Mark Ruffalo (Hulk), Robert Downey Jr. (Iron Man), Chris Evans (Captain America), Jeremy Renner (Hawkeye), Chris Hemsworth (Thor) a Scarlett Johansson (Black Widow). To jsou jména, která po premiéře Avengers 4 už pravděpodobně nikdy neuvidíme v žádném filmu z produkce Marvelu, nebo minimálně už si nezahrají své ikonické role. Což znamená, že originální sestava Avengers už nedostane žádnou příležitost spojit své síly.

Robert Downey Jr. původně podepsal s Marvelem smlouvu na 3 Iron Man filmy a Avengers, avšak později ještě rozšířil svůj kontrakt o Captain America: Civil War, Spider-Man: Homecoming a další dva díly Avengers. I když je opravdu těžké si představit MCU bez Tonyho Starka, tak se už dlouho spekulovalo o tom, že se jeho dny blíží ke konci. Avšak je možné, že i kdyby Tony Stark umřel, tak bude stále součásti Marvel světa v podobě umělé inteligence nebo hologramu, stejně jako v komiksu.

Zdroj: Nerdist.com

Chris Evans a Chris Hemsworth podepsali smlouvy na 6 filmů, z nichž posledním bude právě čtvrtý díl Avengers. Avšak definitivní konec Steva Rogerse v MCU ještě není úplně jistý, protože Evans naznačuje, že by neměl nic proti prodloužení své smlouvy o pár dalších filmů.

Scarlet Johansson se na druhou stranu původně upsala jen na natáčení druhého dílu Iron Mana, avšak od té doby s radostí svou smlouvu stále prodlužovala. Avšak podle toho, co řekla v rozhovoru pro Vanity Fair se dá usoudit, že její účast na dění v MCU se opravdu blíží ke konci. To samé platí pro Jeremyho Rennera, což je podporováno i tím faktem, že původně mělo i dojít k Hawkeye sólo filmu, od kterého se ale nakonec upustilo.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz