Producentům a tvůrcům v Hollywoodu před časem došlo, že nadšení z knižního a filmového světa Harryho Pottera stále neutichá, a tak se rozhodli tento kouzelnický svět rozšířit o další filmy, a to začínající přízviskem Fantastická zvířata. Koho bychom v těchto filmech ještě mohli objevit z herců, kteří si zahráli i v Harry Potterovi?

Tohle je docela ošemetné téma, neboť každý, kdo viděl alespoň první díl – Fantastická zvířata a kde je najít – ví, že se děj odehrává mnoho let před samotným narozením  samotného Harryho Pottera. Takže postavy, které se objevují v sérii Harry Potter, by musely být v prequelu ještě velmi mladé a pro děj tedy spíše neužitečné.

Tvůrcům v čele s režisérem Davidem Yatesem, který režíroval i pokračování Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny, to však neláme nijak plány a i přes tento fakt se snaží do příběhu zapojit staronové postavy, jako tomu je např. se známým profesorem a ředitelem Bradavic – Albusem Brumbálem, jehož mladší já si v pokračování zahrál herec Jude Law.

Nedávno se v jednom rozhovoru ozval i herec Warwick Davis, že by se ve snímcích rád znovu objevil. Ten si v „potterovské“ sáze zahrál rovnou dvě postavy, a to profesora Filiuse Kratiknota a proradného skřeta Griphooka. Sám k tomu dodal:

„Velmi rád bych prozkoumal i tuto část kouzelnického světa. Je tam tolik možných charakterů a bylo by krásné si jeden z nich zahrát.“

Zdroj: https://commons.wikimedia.org

Nemusíme mít vystudovanou střední školu matematiky, aby nám nedošlo, že si Davis nemůže zahrát ani jednu ze svých předešlých postav z důvodu věku (i když u Griphooka nevíme, kolik je mu přesně let). Natáčení třetího pokračování Fantastických zvířat se začíná až na jaře, tudíž mají scénáristé J.K. Rowling a Steve Kloves, ještě čas připsat tomuto sympatickému herci alespoň malé cameo.

Třetího pokračování snímku Fantastická zvířata se dočkáme 11.11.2021. O všech dalších novinkách vás budeme i nadále informovat, takže nás nezapomínejte číst!

související: Fantastická zvířata – co všechno víme o třetím pokračování?

zdroj: www.screenrant.com

-reklama-