Americký seriál Home Improvement, u nás známý pod názvem Kutil Tim, byl jedním z nejsledovanějších sitcomů devadesátých let. Dohromady čítá více než 200 epizod a v premiéře se vysílal v letech 1991-1999. Diváci mohli sledovat každodenní život Tima Taylora, moderátora fiktivního televizního seriálu Čas kutilů a jeho rodiny – milující manželky a tří synů. Letos je tomu již dlouhých 29 let, kdy se seriál objevil v televizi poprvé. Jak se představitelé bratrů Taylorových změnili a co dělají, se podívejte v našem článku. 

Zachery Ty Bryan – Brad (38 let)

Embed from Getty Images

Zachery Ty Bryan si zahrál Brada, nejstaršího z bratrů Taylorových. Letos v říjnu mu bude 39 let, žije v Newport Beach v Kalifornii. V roce 2007 se oženil se svou středoškolskou láskou Carly. Je otcem tří dcer a v březnu loňského roku se jim narodil syn Pierce Alexander Bryan.

Po účinkování v sitcomu Kutil Tim se objevil v seriálech „Buffy, přemožitelka upírů„, „Smallville„, „Veronica Mars“ nebo „Odložené případy„. Také si zahrál například ve filmu „Rychle a zběsile: Tokijská jízda„. V roce 2009 pověsil herectví na hřebík a začal se věnovat produkci televizních pořadů, u které s úspěchem zůstal dodnes.

Taran Noah Smith – Mark (36 let)

 

on this day in 1984-Taran Noah Smith, a former actor widely known for his role as Mark Taylor on the ABC sitcom Home Improvement, is born in San Francisco, California

Zveřejnil(a) Peace love disney dne Středa 8. dubna 2020

Taran Noah Smith se v seriálu objevil jako Mark, nejmladší a nejroztomilejší z bratrů. Když seriál Kutil Tim skončil, bylo mu 15 let a mladý herec moc nevěděl, co dál se svým životem. Ve svých sedmnácti letech se oženil s Heidi van Pelt, jejich manželství vyvolalo mnoho kontroverze kvůli šestnáctiletému věkovému rozdílu. Pár se po šesti letech manželství rozvedl. V 18 letech získal kontrolu nad svěřeneckým fondem ve výši 1,5 milionu dolarů a pár měsíců poté obvinil své rodiče, že mu z fondu vybrali část peněz na nákup nového domu. V dospělosti se svým rodičům veřejně omluvil a uznal, že je dnes rád za to, jeho rodiče vložili všechny jeho vydělané peníze do fondu, protože on sám by je v pubertě všechny rozházel.

Po roli Marka v Kutilu Timovi se již herecky neprosadil a v roce 2005 si otevřel v Kalifornii továrnu, která se zabývá výrobou veganských sýrů. K herectví se již nikdy nevrátil a stále žije převážně z peněz, které si vydělal jako malý v televizi.

Jonathan Taylor Thomas – Randy (38 let)

Embed from Getty Images

Jonathan Taylor Thomas měl několik hereckých zkušeností již během, ale i po svém účinkování v seriálu Kutil Tim. Objevil se například ve filmu „Tom a Huck“ z roku 1995, kde si zahrál Toma Sawyera. Dále v seriálech „Smallville„, „Veronica Mars“ a naposledy jsme jej mohli vidět v sitcomu „Poslední chlap„. Zde se znovu setkal se svými rodiči z Kutila Tima, Patricií Richardson a Timem Allenem. V roce 2006 sice s herectvím nadobro skončil, Tim Allen jej však přemluvil, aby si naposledy s nimi zahrál. Mimo tento malý comeback však žádné další role neměl. Dnes se podobně jako jeho kolegové věnuje podnikání.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz