V úspěšném filmu Zrodila se hvězda, jenž dorazil do kin minulý rok v říjnu, společně ztvárnili hlavní dvě postavy – vycházející hvězdu Ally a oblíbeného zpěváka Jacksona. Řeč je o Lady Gaga a Bradleym Cooperovi. Ti, kteří snímek viděli, si určitě vzpomenou na scénu, ve které Jackson a Ally společně zpívají hit Shallow před plným stadionem lidí. A přesně to zažili fanoušci na koncertu Lady Gaga v Las Vegas.

Sobotní večer byl pro účastníky koncertu Lady Gaga v nevadském městě Las Vegas určitě velkým zážitkem. Během koncertu měli jedinečnou možnost být svědky prvního společného vystoupení dvou herců, kteří si za své výkony vysloužili několik Oscarových nominací. Během koncertu Lady vyzvala Bradleyho na pódium a za hlasitého potlesku se oba vrhli na populární píseň Shallow, jež si několik měsíců držela umístění na předních příčkách prestižních žebříčcích a také byla nominována na Oscara za nejlepší původní píseň.

A Star Is Born / variety.com

Pro Lady není vystupování před několika tisíci lidmi žádnou novinkou, ale Bradley je v tomto směru nováčkem, a tak ho Gaga před vystoupením uklidnila a dala mu pusu na tvář. Celá akce se konala jen několik hodin před udílením cen Screen Actors Guild Awards, zkráceně SAG Awards, kde se oba objevili, protože film Zrodila se hvězda byl nominován hned v několik kategoriích. Filmové drama si ale žádnou ze sošek neodneslo, a tak se podle odborníků snižují i jeho šance na zisk Oscara za nejlepší snímek nebo za nejlepší herecký výkon jak mužský, tak ženský.

Na to, jestli se předpovědi expertů opravdu potvrdí, si budeme muset počkat do 25. února, kdy se uskuteční 91. ročník předávání nejprestižnějších cen ve filmovém světě.

-reklama-