Nový spin-off Upířích Deníků, Legacies, vydal oficiální fotky k první připravované sérii, která vyjde na stanici CW už 25. října 2018. Show bude pokračovat v příběhu předchozích dvou – tedy zmíněných Upířích Deníků a Původních. Autorem není samozřejmě nikdo jiný, než americká televizní producentka a spisovatelka Julie Plec. (POZOR článek obsahuje SPOILEROVÉ FOTKY!)

 Legacies vydalo zajímavé a vynikající fotografie, kterými láká fanoušky Upířích Deníků a Původních k první sérii. Na fotkách najdeme základní obsazení seriálu. Začněme s nejznámějšími tvářemi: Alaric Saltzman (Matt Davis), který byl od finále The Vampire Diaries povinen provozovat školu pro Mladé a Nadané po boku Caroline Forbes (Candice King). Pak tu máme hlavní hrdinku, Hope Mikaelson (Danielle Rose Russell), která je jediná svého druhu – tzv. Tribrid – čarodějka, vlkodlak, upír. Dále nesmíme taky přehlédnout příchod pohledného a dobrosrdečného Landona Kirbyho (Aria Shahghasemi).

 Koho tu máme z nováčků? Díky časovému skoku jsou přeobsazené Lizzie a Josie Saltzman (Jenny Boyd a Kaylee Bryant), okouzlující dvojčata Alarica a Caroline. Toto základní obsazení pak ukončují dvě mužské role – „MG“ (Quincy Fouse) a Rafael (Peyton Alex Smith), oba zůstávají pro fanoušky až do premiéry tak trochu záhadou.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz