Zábavní televizní kanál Prima Comedy Central se rozhodl do podzimního vysílání zařadit hned několik novinek. Diváci se mohou těšit na zcela nové série oblíbených televizních rodin, bláznivého policejního okrsku i divokého tajného agenta. K radosti všech příznivců britského humoru se na televizní obrazovky vrací i sci-fi sitcom Červený trpaslík.

Zářijový program stanice Prima Comedy Central rozproudí 4. série neobvyklého policejního okrsku Brooklyn 99. Diváci se doposud mohli seznámit s řadou policistů, z nichž každý vybočuje alespoň trochu z normálu. I ve 4. sérii úspěšného amerického seriálu se ochránci zákona potýkají s nástrahami pracovního a soukromého života – nečekané těhotenství, společné stěhování a především nikdy nekončící chytání zločinců.

Říjen bude mít naopak vesmírný přesah. Úskalím na těžařské lodi Červený trpaslík bude během října čelit známá skupinka složená z jediného živého člověka Dava Listera, lidského kocoura, hologramu Arnolda Rimmera, humanoida Krytona a extrémně inteligentního počítače Hollyho s IQ 6000. Kultovní seriál Červený trpaslík se poprvé na britských obrazovkách objevil v roce 1988 a získal si tisíce fanoušků po celém světě. Britský humor připomene tentokrát Prima Comedy Central, a to hned 10 sériemi.

Zdroj: Prima Comedy Central

V říjnovém programu nebudou chybět ani klasické trable televizních rodin jako Goldbergovi a Taková moderní rodinka, které navážou novou sérií, stejně tak Archer. Kreslený agent nezřídka přirovnávaný k Jamesi Bondovi se představí v nejnovější 9. sérii, kde navštíví tropický ostrov plný nebezpečných zvířat i žen. Na své si přijdou i fanoušci oblíbených seriálů Jak jsem poznal vaši matku, Průměrňákovi a příznivci kresleného South Parku, Griffinových či Amerického táty.

Zdroj: Prima Comedy Central

Podzimní program ale nebude jen o seriálech. Milovníci zábavy a nekorektního humoru se mohou těšit na zcela novou show z produkce Prima Comedy Central.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz