Bývaly doby, kdy Warner Bros. bylo nejlepším studiem filmového světa. Vždyť mezi jejich klenoty z nedávné doby patří série Matrix, filmový svět Harryho Pottera i téměř všechny dosavadní filmy Christophera Nolana. V posledních letech se však zdá, že vedení tohoto studia soutěží samo se sebou, kdo vymyslí hloupější tah. Za všechny stačí zmínit jejich ne zrovna úspěšný komiksový vesmír nebo nápad vydat všechny jejich letošní filmy na streamu ve stejný den, kdy vstoupily do kin. Bohužel se zdá, že tato soutěž stále pokračuje.

Pravděpodobně si vzpomínáte na poměrně velký cirkus, který rozpoutal bývalý hollywoodský pár Johnny Depp a Amber Heard. Depp tuto hereckou megastar obvinil například z domácího násilí a vytáhl na světlo několik věcí, které tuto herečku ukázaly ve zcela jiném světle, než se dosud jevila. Zatímco Deppovi se lepí smůla na paty v podobě prohraného soudního sporu s britským deníkem The Sun, který ho označil za násilníka, a navíc se tak trochu rozešel i s Warnery, kde takříkajíc „dobrovolně nuceně“ opustil rozjíždějící se sérii Fantastická zvířata, protože ho studio požádalo, aby opustil roli, kterou v této sérii měl, Heard měla mnohem větší štěstí.

Někteří Deppovi fanoušci totiž přišli s peticí, v níž žádají tvůrce Aquamana, aby její postavu Mery přeobsadili, jinak na film nepůjdou do kina. Nicméně se zdá, že podle dřívějších zpráv si tvůrci z této petice nedělají těžkou hlavu. Koneckonců slova Petera Safrana, producenta chystaného komiksového pokračování Aquamana, mluví za vše.

„Nemyslím si, že bychom někdy reagovali na, upřímně, čistý tlak fanoušků. Musíte udělat to, co je pro film nejlepší. Měli jsme pocit, že když je tam James Wan a Jason Momoa, měla by tam být i Amber Heard,“ prohlásil Safran.

Aby byla situace ještě zajímavější, Safran dodal, že si je petice vědom, ale to neznamená, že na ni musí reagovat nebo ji brát jako něco posvátného a musí dělat to, co je pro film správné.

Samozřejmě nám nepřísluší hodnotit, kdo z této dvojice herců je ten hodný a kdo ten zlý. O to tady ani nejde. Nicméně je zajímavé, jak se toto kdysi snad nejslavnější studio k celé věci staví. Zvláště když za zisky studia stojí právě fanoušci.

Zdroj: gamespot.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Kto som? Filmový a v posledných rokoch aj seriálový nadšenec. No pri dlhých zimných večeroch nepoviem nie ani knihe, hoci tam fičím takmer výhradne na hororovej tematike.