Legends of Tomorrow přidává do svých řad jednu z vedlejších ženských rolí, kterou od teď uvidíte mnohem častěji. Tato žena byla dle mého názoru zajímavou postavou a seriál okořenila zase trochu jiným stylem. Více se dozvíte níže. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Jistě, Damien Darhk je pro fanoušky celého DC jednou z nejlepších postav, ale po předchozí sezoně nesmíte zapomenout i na jeho dceru Noru Darhk, na kterou byla letos lepší podívaná, než na jejího otce. Většina z vás bude možná nesouhlasit, ale z Damiena se stala poněkud nudnější postava. Neuslyšíte od něho nic jiného než žerty, které jsou ohrané.

Zdroj: dccomicsnews.com

 Proto můžu s radostí oznámit, že Courtney Ford (Nora Darhk) bude v seriálu Legends of Tomorrow pokračovat i nadále ve čtvrté sérii. Její debut odstartoval ve třetí sezóně v epizodě „Return of the Mack“, ačkoliv nebylo nejprve jasné, jak velká její role na této show vlastně bude.

 Když už jsem se zmínila o Damienovi, jistě si pamatujete, jak se vykoupil tím, že obětoval svůj život, aby zachránil svoji dceru, a dovolil jí i Legendám porazit Malluse. Zatím nemáme žádné podrobnosti o tom, jaká role Nory v nadcházející sezóně bude, ale počítáme s tím, že by mohla pomáhat Legendám bojovat proti různým příšerám, které neúmyslně vypustily do světa.

-reklama-