Tak to konečně vypadá, že se všechny Arrowerse seriály – včetně populárního Flashe, Batwoman a Supergirl – po úskalích korony a neustálé karantény konečně dostaly před kamery. A jinak tomu není ani u ulítlejších Legends of Tomorrow.

Ty měly oproti všem ostatním sesterským seriálům mnohem více štěstí, neboť byly jako jediné dokončeny a jejich děj z páté série se nemusel krkolomně přesouvat do série následující. Plnohodnotně jsme se proto rozloučili s Brandonem Routhem, Courtney Ford a Maisie Richardson-Sellers v podobě Raye Palmera, Nory Darkh a Charlie/Clotho. Taky nás čekal pěkný plot-twist v podobě nečekaného únosu kapitánky Sary Lance.

Máme se prostě na co těšit. Kromě už dřívější informace, že se oficiálními členy týmu stávají Behrad, Gary i poněkud hodnější Astra, další novou obsazenou herečkou je Lisseth Chavez, která si v seriálu zahraje postavu Esperanzy Spooner Cruz a nejspíš bude legendám pomáhat v nalezení Sary.

Oficiální info k začátku natáčení jsme dostali z Instagramového účtu samotné produkce, kde nám naši oblíbení představitelé – Matt Ryan jako Constantine, Olivia Swann v podobě již zmíněné Astry, Dominic Purcell aka Mick Rory a Shayan Sobhian s Talou Ashe jako sourozenci Behrad a Zari – pózují na fotce hezky a správně s rouškami. Snad je toto první z mnoha fotek a jakási první vlaštovka k tomu, že je (stejně jako naše školství) zase nezavřou.

Šestá série seriálu Legends of Tomorrow má stanovenou premiéru na duben roku 2021 a určitě se máme na co těšit.

Související:

Legends of Tomorrow: V šesté sérii se možná objeví známá postava ze seriálu The Flash

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz