Někteří z nás se pořád nesmířili se smrtí Laurel Lance, která se udála ve čtvrté sérii seriálu Arrow. Nejvíce ovlivněna byla však postava její sestry Sary Lance. Sara alias White Canary se už několik epizod seriálu Legends of Tomorrow snaží dopadnout v minulosti vraha své sestry Damiena Darhka a zabít ho, aby ovlivnila život své sestry v budoucnosti. Podaří se jí to?

tumblr_inline_nti0imsyvg1stk93d_1280

Kapitánka Sara Lance dokázala vypátrat Damiena Darhka při jedné misi. Díky slovům Martina Steina (Firestorm) si Sara rozmyslela svůj vražedný plán. Když Damiena potkala, tak měla možnost ho zabít, ale neudělala to. Místo toho mu řekla, jeho hroznou budoucnost, že teď sice ušetří jeho život,  ale že v budoucnu bude trpět a nakonec umře poražen a sám. Tohle odhalení ho velice šokovalo a vedlo k tomu, že začal spolupracovat s Eobardem Thawnem (Reverse-Flash), kterého známe ze seriálu The Flash. Vše se nám do sebe zamotává a připravuje na crossover těchto seriálů.

Když teď Damien Darhk ví, že jeho budoucnost nemá šťastný konec, tak by mohl změnit některá svoje rozhodnutí (například, že nepůjde do Star City), která ovlivní budoucnost. Aniž by si to Sara uvědomila, tak možná změnila budoucnost celého světa.

Pro ty z vás, co stále nevěří, že se tímto ovlivní budoucnost, je tu ještě jedna možnost. Rip Hunter řekl, že pokud se vrátí do noci, kdy Laurel zemřela, tak Sara Lance zemře taky. Je možné, že Sara nechala Damiena Darhka utéct jen proto, že když by ho zabila v roce 1987 mohlo by to mít hrozné následky. Když se vrátí do roku 2016 několik dní před vraždou své sestry a Damiena zabije, tak to bude mít daleko menší dopad na budoucnost.

Co si myslíte vy? Zachrání Sara Lance svoji sestru Laurel?

 

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz