Legendární panel seriálu Legends of Tomorrow dal fanouškům informace o třetí sérii. Když jsme minulou sezónu opustili Legendy, věděli jsme, že čas je tak trochu zlomený víc, než tomu bylo v minulosti. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

Jak Legendy opravují čas po epickém porušení? ,,Jedna epizoda za druhou,“ odpověděl Marc Guggenheim. ,,neopravíme čas okamžitě. Budeme se zabývat problematikou dinosaurů v Los Angeles.“ jak můžeme zahlédnout na konci finále druhé série.

Od chvíle, kdy proběhlo zviditelnění zloduchů tak dobře, se budou Legendy vracet ve stejném duchu. Nedostali jsme sice celou linii příběhu, ale víme, že Damien Darhk není pryč, i přesto, že v to Legendy doufaly. Damien, se kterým se tým v příští sezóně setká, bude mnohem méně zábavný, než Legendy očekávají, takže bude zajímavé vidět, jak dynamika hrdinů a darebáků hraje vpřed. Byly tu také narážky na potenciálně nelidského darebáka, nicméně na toto téma nebylo nic víc řečeno.

Epizoda 4 se vydá do 80. let, aby prozkoumala dětství Raye Palmera.

Guggenheim také odhalil, že měli opravdu dobrý rozhovor s Mattem Ryanem, aby opakoval svou roli Constantina v Legendách, ale zatím je herec zaneprázdněn dalšími projekty.

Ostatní věci, které víme, jsou většinou zaměřené na charaktery. Pravděpodobně se setkáme s Rayovým zlým bratrem. Myšlenka, že sledujeme Routha (Ray) jak hraje padoucha, a zároveň stále optimistického Raye Palmera je vzrušující. Tým potvrdil, že opět uvidíme Gideon v těle, ale neposkytli žádné informace o tom kdy, a také představili novou Legendu, Zari.

Zari bude hrát herečka Adrianna Tomaz a bude z budoucnosti. Klemmer odhalil, s kým bude spárována. ,,Nejviditelnější postavou je Ray, protože je vynálezce, chlapík, který má tento neohraničený optimismus o budoucnosti.“ řekl. ,,Zari je silná žena, která mluví svou myslí.“ A v jedné z epizod bude ještě představena další nová postava zvaná Firestein.

Další informace je o Sáře. „Myslím, že je načase, aby se Sára usadila nebo alespoň měla vztah,“ řekl Klemmer a přiznal, že je těžké, když cestujete časem, abyste měli trvalou romantiku. ,,Rozhodně bylo naší prioritou to, abychom obnovili bisexualitu Sáry.“ dodal Guggenheim.

Včetně informací byl vydán i trailer.

Trailer k třetí sérii LOT:

Třetí sezóna přijde 10. října, hned po premiéře čtvrté sezóny The Flash. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz