I přesto, že korona stále nedovolila stanici CW začít natáčet šestou sérii populárního seriálu Legends of Tomorrow, dozvídáme se další nové informace, na koho se příští rok těšit.

Co zatím víme ohledně šesté série? Vlastně nic. Pouze to, čeho jsme byli svědky na konci páté série, a to zmizení Sary Lance. Kam se naše potrhlá velitelka lodi Waverider poděla, zatím neví ani samotné Legendy. Už teď se ale těšíme, kde se tato super partička plná popkulturních a meta hlášek dostane.

Kromě toho máme tak nějak určitou představu o obsazení. V páté sérii jsme se dojemně rozloučili s největším miláčkem seriálu, Brandonem Routhem, který zde (a rovněž i v Arrowovi) ztvárňoval postavu Raye Palmera. Společně s ním odešla i jeho manželka – jak v seriálovém tak v reálném životě – která hrála postavu Nory Darkh. V samotném finále jsme se pak rozloučili i s Maisie Richardson-Sellers aka Charlie aka Amayou aka Clotho…jejda.

Z těch lepších zpráv je určitě oficiální pasování postavy Behrada jako právoplatného člena týmu, jeho se tedy v nadcházející sérii určitě dočkáme. A nebude jediným nováčkem. A pokud jste doufali, že k tomu dojde, můžeme vás teď skutečně potěšit. Ano, postava Astry Logue, kterou ztvárňuje herečka Olivia Swann, se stává dalším oficiálním členem týmu a přispěje na pomoc záchraně Sáry.

I když… přispěje. Sami nejspíš na vlastní oči uvidíme, jak se z této rebelky a skoro-záporačky stane parťák nejen Constantina. Samotný showrunner seriálu, Phil Klemmer, už dopředu totiž potvrdil, že v sobě Astra nadále ponese určitou temnou stránku. Ať už si to pobereme, jak chceme.

Šestá série seriálu Legends of Tomorrow má mít premiéru v první polovině roku 2021. O dalších novinkách vás budeme informovat, takže nás nezapomínejte číst.

Embed from Getty Images

Související:

Legends of Tomorrow: První herecké změny v následující šesté sérii plánované pro rok 2021

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz