Zbývá nám necelý týden do vypuknutí DC Universe akce FanDome, která odhalí spoustu novinek týkajících se (nejen) seriálů ze světa Arrowverse. Již nyní se však dozvídáme první možné náznaky o tom, co se v šesté sérii seriálu Legends of Tomorrow bude dít.

Tak například, na koho se máme opět těšit. Po odchodu Raye Palmera a jeho drahé ženy, Nory Darhk, se nám v týmu Legend uvolnilo dost místa. Pořádnou díru tomu však dodala i Clotho, která nás nečekaně a dobrovolně opustila v samotném finále páté série. Tak nějak očekáváme, že se do týmu dostanou noví lidi. I přes fakt, že už máme dva nově potvrzené (čtěte ZDE).

Embed from Getty Images

Matt Ryan aka Constantine aka nejlepší postava ze seriálu byl na jedné fanouškovské akci dotázán, s kým by se rád v jeho roli setkal. A odpověď byla docela překvapivá:

„King Shark. Asi to bude znít hloupě, ale je to hlavně kvůli filmu Justice League Dark: Apocalips War, kde John Constantine mimo jiné řekne, že měl právě s touto postavou vážný vztah. Myslím si, že je to dost zábavná představa.“

Pokud vám snímek Justice League Dark: Apocalips War nic neříká, můžete to jít hned napravit. Kromě našich oblíbených animovaných hrdinů ze světa DC Comics se zde dočkáte právě i Johna Constantina, kterého nenadaboval nikdo jiný než Ryan.

Vzhledem k tomu, že Legendy zítřka si tak sami jedou trochu ujetou vlnu humoru a bizarnosti v jednom, vůbec bychom se takovému šílenému vztahu nedivili. Vlastně… bychom se docela těšili. Navíc, postava King Sharka má docela velkou minulost v seriálu The Flash, tudíž by neměl být zase takový velký problém si tuto postavu vypůjčit do druhého studia. Co na to říkáte?

Seriál Legends of Tomorrow stále nemá stanovenou premiéru, všichni doufáme, že se start šesté série uskuteční na začátku roku 2021. 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
Kateřina Kotasová
studentka, milovnice seriálů a pomerančů