Studio CW momentálně vůbec nesnižuje z velmi nebezpečné rychlosti a již za pár týdnů se dočkáme další série populárních outsiderů v seriálu Legends of Tomorrow. To, že poslední covidová série byla nedávno, nikomu očividně nedělá problém.

Kromě toho, že se v sedmé sérii dočkáme zvratu v podobě zničeného Waverideru a odchodu oblíbeného Roryho v podání Dominica Purcella, můžeme se těšit i na speciální stou epizodu tohoto seriálu. A vzhledem k tomu, že komiksový svět Arrowverse nesledujeme poprvé, víme, že na takové výročí je vhodné se pořádně obléct a užít si speciální epizodu. Tato nebude výjimkou.

Režie se zde zhostí Caity Lotz, představitelka Sary Lance, což nás vlastně ani nepřekvapuje, protože i ve Flashovi a Supergirl se na režijním křesílku střídají herci rychleji než ponožky na nohou, mnohem zajímavější je samotná synopse této epizody.

Ta se má zaměřit na Gideon aka umělou inteligenci napojenou na Waverider, která bude vzpomínat a provázet nás od počátků první cesty legend. No a s ní se samozřejmě pojí i představa možných návratů.

První puntík v našem dlouhém seznamu máme oficiální splněn. Wentworth Miller coby Captain Cold se oficiálně vrátí do sté epizody a chopí se zde role ďábelského alternativního Colda, ale zároveň i Citizen Colda, kterého jsme potkali v crossoveru Crisis on Infinitive Earths. Purcell se v toto výročí taky ještě chopí své role, takže se na povedenou dvojku můžeme oficiálně začít těšit.

Embed from Getty Images

Další jména však zůstávají nepotvrzená. Sice víme, že se do očekávaného crossoveru Arrowverse seriálu s názvem Armageddon vrací i Brandon Routh coby Atom, zatím není potvrzené, že by si střihl mini roli i zde. Asi si musíme ještě chvíli počkat.

Sedmá série seriálu Legends of Tomorrow startuje již 13. října 2021 a zde můžete zhlédnout trailer:

Zdroj: screenrant.com

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:screenrant
studentka, milovnice seriálů a pomerančů