Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, je pořad Libovky Pepy Libického. Moderátor Pepa Libický se pouští do jednotlivých stavebních a výrobních projektů, ale i větších renovací a rekonstrukcí. 

V další sezoně bude Pepa pokračovat v přestavbě bývalého hospodářského stavení na letní sídlo. Po venkovní rekonstrukci střechy, zdí, fasády i okolních chodníků dojde také na rekonstrukci interiéru. Pepa tak ukáže stavbu koupelny, řešit bude i ohřev vody a vytápění v souladu s moderními trendy nebo obklady stěn. V interiéru vznikne i designová skleněná stěna a patro na spaní.

Diváci se ale mohou těšit také na návod k renovaci zatravňovacích ploch nebo výstavbu vyvýšených záhonů pro pěstování zeleniny. Pokračovat budou i úpravy Pepovy libové dílny, a to novou podlahou.

Divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo. Nezapomíná představovat ani nejnovější inovace v těchto oblastech.

V rubrice Minutový manžel má Pepa i pro podzimní sezonu připravenou řadu postupů oprav i návody na použití speciálního nářadí. Opět se také vydá na návštěvy k divákům, kteří potřebují jeho pomoc.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR