Zde je vše, co mohou diváci od patnácté řady Supernatural očekávat. Právě teď seriál vlastní rekordní počet sezón, po premiéře v roce 2005 však nikdo nečekal, že se Lovci Duchů stanou jednou z nejpopulárnějších nadpřirozených show. Bohužel, všechny dobré věci musejí jednou skončit, a proto nás čeká poslední jízda s bratry Winchesterovými. (POZOR článek může obsahovat SPOILERY!)

 Oznámení o konci seriálu bylo učiněno již před třemi měsíci hlavním hereckým triem – Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester) a Misha Collins (Castiel). A rozhodnutí mezi show a televizní sítí bylo vzájemné. Než seriál definitivně zrušit bez varování, obě strany se dohodly pro novou smlouvu zahrnující závěrečnou sezónu.

 Co můžeme od posledního lovu Winchesterových očekávat?

FOTO: reprofoto YouTube

Premiéra

 15. řada Supernatural bude mít premiéru ve čtvrtek 10. října 2020. Kromě toho bylo potvrzeno, že stejně jako předchozí sezóna, i tato se skládá z 20 epizod (takže o něco kratší než obvyklých 22 nebo 23 dílů), ale přesto nezoufejte, s 20 díly dostáváme šanci vše řádně ukončit.

Hlavní dějová linka

 Díky cliffhangeru na konci 14. série máme nějakou představu o tom, kam by se mohl děj nadcházející ubírat. Naposledy jsme viděli, jak Bůh vzkřísil mrtvé a otevřel brány pekla, což znamená, že všechny duše, díky kterým strávili bratři Winchesterové celé roky na lovu, jsou nyní znovu na Zemi.

 Počátek se bude pravděpodobně zabývat následky této apokalyptické situace, a bude tu spousta příležitostí pro některé fanoušky, jak mohou znovu spatřit své oblíbené záporáky z minulosti. Jakmile se Sam a Dean zbaví tohoto Božího nepořádku a zastaví konec světa (opět), jejich pozornost se jistě obrátí na samotného Boha, který tento zmatek zavinil a roky se bavil nad utrpením lidstva.

 Naštěstí nebudou Sam s Deanem ve své křížové výpravě proti Bohu sami, protože finále také naznačovalo, že Smrt nebude příliš nadšená za zničení její tvrdé práce.

Postavy

 Prozatím nebyly žádné nové role potvrzeny, za to Lisa Berry (Billie/Smrt) a Rob Benedict (Bůh) budou mít s velkou pravděpodobností hlavní role. Kromě toho, že se stala Země domovem mrtvých je možné, že uvidíme velký počet vracejících se známých tváří, včetně Jaka Abela (Adam Winchester Michael) a Lauren Cohan (Bela Talbot).

 

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz