Do čtvrté série Lucifera se připojují nové dvě postavy. Na jedné straně máme Evu, pramatku lidstva, která byla podle bible první ženou na planetě Zemi. Na té druhé je otec Kinley, který je odhodlán hlídat to, co mu patří. (POZOR článek obsahuje SPOILERY!)

 Stejně, jako se Chloe zabírá skutečností, že Lucifer je opravdu biblický ďábel, objeví se na scéně i původní hříšník, který tohoto ďábla hledá.

Zdroj: comicbook.com

 Podle oficiální zprávy očekávejte ve čtvrté sezóně Evu (Inbar Lavi), první ženu na Zemi, která je po věčnosti s Adamem v manželství příliš neklidná a touží po méně předvídatelném „čase“, kde by byly věci více vzrušující. Postrádá žhavou a intenzivní první lásku… hledá okouzlujícího darebáka, díky kterému je již několik let v pokušení, samotného ďábla Lucifera.

Zdroj: comicbook.com

 Eva by mohla narušit vztah Lucifera a Chloe, ačkoli pravděpodobnější scénář vypadá tak, že Lucifer bude prozatím odmítnut, a tak se najde místo pro neodolatelného hříšníka.

 Zatímco jinde se nachází otec Kinley (Graham McTavish), který je milý, hluboce empatický a uctívaný, je odhodlán hlídat své stádo. Snaží se, aby člověk zůstal v bezpečí před zlem – což tedy není dobré pro ďábla žijícího v Los Angeles

Jste připraveni na nové role v nadcházející čtvrté sérii Lucifera? :)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz