Když začala spolupráce Marvelu a Netflixu, tak mnozí ohledně toho byli skeptičtí, ale jakmile vyšla první série Daredevila, tak všechny obavy zmizely a ze skeptiků se stali skalní fanoušci. A rozhodně to nebude lež, když řeknu, že to samé platí i pro ostatní seriály členů Defenders, včetně sympaťáka Luka Cage. A kdy že ho vlastně znovu uvidíme? 

 Pochopitelně se Mike Colter vrátí do své ikonické role drsňáka s prostřílenou mikinou v rámci seriálu Defenders, který bude mít premiéru 18. srpna 2017. Ale kdy se dočkáme nějaké jeho sólo akce? Inu, ohledně toho je jen jedna věc jistá – rozhodně to nebude ještě letos. Podle informací z portálu Comicbook.com, které potvrdil sám Mike Colter, se začne natáčet v červnu 2017 a skončí se v březnu 2018.

 Z toho se dá usoudit, že pokud bude tento plán dodržen, tak se druhé série seriálu Luke Cage dočkáme nejdříve v létě roku 2018. To je ještě dlouhá doba, co? Ale nemějte starosti, protože čekání na sólo akci vašeho oblíbeného neprůstřelného černocha Vám v srpnu zkrátí Defenders a později, ještě tento rok, samotný Jon Bernthal v roli Punishera.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz