Seriál „Luke Cage“ (Marvel’s Luke Cage), který vznikl spoluprací mezi společnostmi Marvel a Netflix, se ruší. Zrušení Luka Cage přichází týden po zrušení seriálu „Iron Fist“.

Tento týden bylo oznámeno zrušení Luka Cage, který odstartoval v roce 2016. Superhrdina, kterého ztvárnil Mike Colter, už se nedočká dalších sérií. Marvel a Netfix se vyjádřili takto: „Bohužel, Luke Cage se se třetí sérií nevrátí. Každý v Marvel Television a Netflixu, je vděčný hercům, tvůrcům, všem, kteří se podíleli na oživení tohoto Harlemského hrdiny, a fanouškům, kteří seriál podporovali.

ign.com

Luke Cage a Iron Fist byli součástí seriálové dohody Marvelu s Netflixem, do které ještě patří seriály „Jessica Jones“, „Daredevil“ a minisérie „Defenders“. Třetí série Daredevila měla premiéru v pátek 19.10.2018 a Jessica Jones se ve třetí sérii vrátí v dubnu 2019. Mateřská společnost Marvelu, Disney, oznámila, že pracuje na své vlastní streamovací službě, která bude spuštěna příští rok. V důsledku spuštění jejich vlastní služby, budou všechny marvelovky z ostatních streamovacích služeb odstraněny.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz