Herec Luke Perry, který se proslavil rolí drsného Dylana v seriálu „Beverly Hills, 90210“, zemřel 4.3.2019. Před několika dny prodělal masivní mrtvici, po které byl hospitalizován a uveden do umělého spánku. Svou poslední bitvu prohrál v pondělí ráno v nemocnici St. Joseph’s Hospital v Burbanku.

Podle Perryho mluvčího byl herec v jeho posledních chvílích obklopen nejbližšími – dětmi Jackem a Sophií, snoubenkou Wendy Madison Bauer, bývalou manželkou Minnie Sharp, matkou Ann Bennett, nevlastním otcem Stevem Bennettem, bratrem Tomem Perrym, sestrou Amy Coder a dalšími.

Jak jsme informovali již dříve, Perry byl převezen do nemocnice minulou středu poté, co utrpěl v jeho domě v Sherman Oaks cévní mozkovou příhodu. Podle serveru TMZ herec ve chvíli, kdy na místo dorazili záchranáři, stále reagoval a mluvil s nimi. Jeho stav se však později zhoršil.

Luke Perry se narodil v Mansfieldu v Ohiu a měl velmi bohatou hereckou kariéru v televizi a ve filmech. Před kamerou začal počátkem 80. let, proslavil se však až v seriálu Beverly Hills 90210. V poslední době se objevoval v seriálu Riverdale od stanice CW.

Letos jej naposledy uvidíme ve filmu „Once Upon a Time in Hollywood“ od Quentina Tarantina.

-reklama-