Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii
Podívejte na fotky v galerii

Před prázdninami to mezi Magdou (Veronika Čermák Macková) a Prokopem (Ondřej Studénka) nečekaně kříslo natolik, že to vypadalo na jejich rozchod. Prokop odjel bez Magdy na celé léto do Portugalska, kde strávil prázdniny na cestách se svou bývalkou. Osamělá Magda si tak trochu zbyla s Irenou Landovou (Kateřina Holánová), jež se rozešla s Radovanem (Jaroslav Slánský). Ty dvě se hodně skamarádí, dokonce spolu vyrazí i k Balatonu. Na ocet však dlouho nezůstanou. Jak Prokop, tak Radovan o ně znovu zabojují.

Padne žádost o ruku, navrch přijde také nabídka, která se neodmítá. Ovšem právě tato nabídka přinese velké změny, i co se chodu školy týče. Prokop povýší, což bude znamenat spoustu nových povinností, a tedy méně času na Magdu. Ke všemu začne řešit i zraněného tátu, o něhož bude zapotřebí se postarat. Magda mu samozřejmě bude velkou oporou, ovšem neustálé pendlování mezi Voticemi a Prahou se ukáže být náročnější, než oba zpočátku tušili.

Prokopovo povýšení se ke všemu dotkne jeho vztahu s Magdou i ostatními v osobní rovině. Prokop už prostě nebude jedním z nich. Na spoustu školních záležitostí se začne dívat jinýma očima. Najednou bude muset řešit docela velké kauzy, na něž bude mít jiný názor než třeba Magda nebo Ota (Filip Rajmont). Nakolik to ovlivní vzájemné vztahy ve škole i soukromí Magdy, Prokopa, Oty, Kaliny (Pavel Nový) či Ireny Landové?

Magdu čeká i jedno obrovské překvapení takřka ze záhrobí. Znovu se jí tím otevře třináctá komnata spojená s mámou (Yvetta Blanarovičová), její nemocí a asistovanou sebevraždou, k níž se rozhodla, aby nad Alzheimerovou chorobou zvítězila. Souhrou náhod se Magda odhodlá přijmout výzvu, která ji donutí vystoupit z její komfortní zóny, výzvu, jejímž prostřednictvím se bude snažit sehnat finance na podporu mobilních hospiců. Díky tomu se dostane znovu do kontaktu i s Jirkou Hložánkem (Ondřej Havel), jenž ji na základě sázky před pár lety balil. K čemu se Magda odhodlá a s jakým výsledkem? A co ji hodně zasáhne?

Premiérové díly seriálu Ulice můžete sledovat od 8. srpna na Voyo a o týden později na Nově.

Zdroj: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA