Konec Game of Thrones není ránou jen pro fanoušky, ale také pro herce, kteří svým postavám po dobu dlouhých sedmi let propůjčovali nejen tváře, ale také své životy. Každý z nich se s touto kapitolou loučí po svém. Jedno originální „Sbohem“ vyjádřila i Maisie Williams alias Arya Stark.

 

Maisie Williams se s Game of Thrones rozloučila po svém a to formou krvavé fotografie, kterou vložila na svůj instagramový účet.

 

„Sbohem Belfaste. Sbohem Aryo. Sbohem Game of Thrones. Jakou radost jsem měla. Zde přichází dobrodružství #lastwomanstanding #barely #immasleepforthenextfouryears #justkiddingidontsleep.”

Zdroj: Instagram Maisie Williams

Hashtag “#lastwomanstanding” může být poněkud zavádějící. Maisie Williams je velmi opatrná na vypouštění spoilerů. Z tohoto důvodu je pravděpodobnější, že byla poslední ženskou protagonistkou, která ukončila natáčení, než že bude Arya jediná z žen, která přežije finále osmé série.

 

Když Maisie Williams v roce 2011 získala jednu z hlavních rolí v Game of Thrones, bylo jí pouhých 12 let. Přesto si brzy na svou stranu získala spoustu fanoušků. Finální série se začala natáčet v říjnu minulého roku a bude mít pouhých šest epizod. Stále nebylo zveřejněno datum premiéry, ale předpokládá se, že se do Západozemí vrátíme v první polovině roku 2019.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz