Určitě všichni znáte ty veleúspěšné a celosvětově známé televizní seriály, které sklízí neskutečný úspěch a doporučuje Vám je každý druhý člověk, kterého v životě potkáte. Ale o takových seriálech se v tomto článku bavit nebudeme. Nyní totiž tady pro Vás máme malý seznam několika opravdu skvělých seriálů, které sice nesklízí celosvětový úspěch a zná je málokdo, ale i tak si bezpochyby zaslouží Vaši pozornost. 

1. Final Space (2018- )

Abych byl upřímný, tak jsem od tohoto seriálu čekal velmi málo, když jsem se rozhodl, že se na něj podívám a dám mu šanci. O to více jsem byl překvapený, když jsem si pustil první epizodu a téměř okamžitě jsem si Final Space zamiloval. Pěkná animace, herecké obsazení přetékající talentem, napínavý příběh a sympatické postavy, které se postupem času vyvíjí a nabírají na komplexitě. Vřele doporučuji všem fanouškům animace a sci-fi.

Vysílá: TBS, Netflix a VRV

2. Infinity Train (2019- )

Animací jsme začali, a také u ní ještě chvíli zůstaneme. Další na seznamu je totiž nový seriál na Cartoon Network – Infinity Train. Jak již název napovídá, seriál se odehrává na zdánlivě nekonečném vlaku, v jehož každém vagónu čeká jiné překvapení, než v tom předchozím. Tento velmi zajímavý koncept je přiveden k životu skvělou animací, velmi dobrým hudebním doprovodem a samozřejmě jedinečnými a zajímavými charaktery.

Vysílá: Cartoon Network a HBO Max

3. After Life (2019- )

V britském seriálu After Life hraje známý komik Ricky Gervais samotáře Tonyho, který po smrti své ženy nevidí v životě smysl a zvažuje sebevraždu. I když tento námět zní dost pochmurně, tak se ve skutečnosti jedná o černou komedii, ve které Ricky Gervais opět ukazuje, co mu jde nejlépe: humor bez jakýchkoliv servítek a na úkor všech, bez jakýchkoliv výjimek.

Vysílá: Netflix

4. Lights Out (2011)

Tento krátký seriál vypráví příběh bývalého mistra těžké váhy (hraje Holt McCallany), který přestal zápasit a teď se snaží najít své místo ve společnosti. Jedná se o hluboký příběh plný komplexních charakterů, který si bezpochyby dokáže udržet Vaši pozornost.

Vysílá: Amazon Prime

5. F Is For Family (2015- )

F Is For Family je skvělý seriál s legendárním komikem jménem Bill Burr v hlavní roli, který divákovi poskytuje zajímavý náhled na to, jaký byl život pro průměrné lidi žijící v USA v 70. letech minulého století. A vzhledem k tomu, že Bill Burr je zároveň i tvůrcem seriálu, tak si můžete být jistí tím, že se při sledování náramně pobavíte.

Vysílá: Netflix

Také stojí za zmínku: Superstore (2015- ), Difficult People (2015-2017), Most! (2019)