Říjen přinese na obrazovku televize Nova hned několik novinek v programu. Na své si přijdou i milovníci reality show, pro které jsou připraveny premiérové díly pořadu O 10 let mladší, který se postará o výrazné omlazení vybraných dvojic. A uvidíme novou moderátorku.

„Podzimní sezóna je v plném proudu, přesto čeká naše diváky ještě několik premiérových projektů. Uvedeme například dlouho očekávané premiérové díly detektivního seriálu Dáma a Král či nové série pořadů O 10 let mladší a Mise nový domov. Důležitá je pro nás pestrost programu. Chceme, aby si každý dokázal v naší nabídce najít to své,“ uvádí Alex Ruzek, programová ředitelka TV Nova.

Diváky čekají radikální změny vizáže téměř dvou desítek účinkujících, které realizační tým pořadu vybíral velmi pečlivě. I v letošním roce se proměny budou týkat dvojic. Do rukou odborníků se svěří manželé, přátelé a dokonce i dvojčata.

Foto: TV Nova

Dvojice projdou fyzickou i duševní proměnou a omládnou o více než deset let. Postará se o ně tým složený ze špičkových odborníků estetické medicíny, módních stylistů, výživových poradců a dermatologů. Pořadem bude diváky nově provázet moderátorka Martina Randová, kterou diváci znají z oblíbeného seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Ta se s novou životní výzvou poprala opravdu svědomitě a všem párům se věnovala na maximum.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz