MARVEL Cinematic Universe momentálně vládne světovým kinům za snímek Avengers: Infinity war, kde Thanos (zatím) porazil všechny Avengery. S kým měli tito hrdinové ještě čest? A kdo se řadí mezi ty nejlepší? Čtěte dál.

Loki Laufeyson

Zdroj: http://the-many-adventures-of-minecraft-rogers.wikia.com

Loki je naprostá legenda. Když přišel Tom Hiddleston na konkurz, kde se nejdřív ucházel o roli Thora, určitě nepočítal s tím, že se jeho charakter objeví v dalších filmech a že dosáhne takové oblíbenosti. Zhrzený bratr poháněn závistí o Thorův trůn, udělal Avengerům pěknou fůru problémů, ale – upřímně, bereme ho ještě jako záporáka? Schválně, kdo při jeho smrti v Avengers: Infinity War nebrečel?

Kde se objevil: Thor, Avengers, Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok, Avengers: Age of Ultron

Erik Killmonger

Zdroj: https://www.indiewire.com

Příčinou obrovského úspěchu sólovky Black Panthera v kinech nemůže být nic jiného než právě jeho protivník – Killmonger. Režisér, Ryan Coogler, se rozhodl vytvořit vedle linie nového krále Wakandy – T‘Chally, ještě jednu s příběhem Afričana žijící v Americe, jehož otec byl zabil právě otcem Black Panthera – a úspěch byl na světě.

Kde se objevil: Black Panther

Adrian Toomes/Vulture

Zdroj: https://mashable.com

Produkce studia MARVEL si v posledních letech dává záležet na výběru herců, kteří si mají zahrát záporáky. Zde se jim to skutečně povedlo. Michael Keaton je prostě perfektně laděný pro člověka vyčerpaného společností, který se rozhodne vzít život do svých rukou. Chemie mezi ním a Spidermanem je naprosto fenomenální. Kdo by zapomenul na ty nervy a husinu během jejich rozhovoru v autě?

Kde se objevil: Spider-Man: Homecoming (a spekuluje se, že si zahraje i ve dvojce)

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz