Příští týden čeká seriál Agents of S.H.I.E.L.D. pauza. Ta je způsobena tím, že vydavatelství Marvel Comics slaví 75 let na trhu. A jak jinak oslavit toto jubileum, než dokumentem o působení značky v minulosti a současnosti.

Vše vypukne příští úterý, tedy 4. listopadu 2014, na stanici ABC. Dokument by nám měl ukázat pohled do minulosti, když bylo vydavatelství teprve na svém začátku, což bylo v roce 1939. Obsahovat bude opět kupu rozhovorů, pohledů do zákulisí, ať už přímo Marvel Comics, a také bychom se měli dočkat i nahlédnutí na současné a budoucí projekty Marvel Studios, čili filmové divize.

mar2

Celým tímto pořadem bude provázet kanadská herečka Emily VanCamp, kterou známe především ze seriálu Everwood či Revenge. Také ji nově známe coby agentku 13 z filmu Captain America : Návrat prvního Avengera. Nově také víme, že v průběhu tohoto dokumentu bychom měli vidět nové ukázky z nadcházející týmovky Avengers : Age of Ultron, vzhledem k tomu, že oficiální teaser unikl na internet o týden dříve, než původně měl.

Dokument by měl mít podobný formát, jako letošní Assembling a Universe, tudíž nás čeká hromada zajímavých pohledů do zákulisí značky Marvel. Budete se také dívat ? Napište nám do komentářů vaše postřehy.

[fbcomments]

-reklama-