Je tu další filmová novinka ze světa Marvel Cinematic Universe. Tentokrát se týká castingu k filmu Guardians of the Galaxy Vol.2, který vejde již brzy do kin. Čerstvě bylo oznámeno, že roli ve filmu získala i zpěvačka Miley Cyrus!

V dětství byla Miley Cyrus velmi oblíbenou herečkou, která pro Disney natáčela dětský komediální seriál Hannah Montana, pojednávající o stejnojmenné dětské pěvecké hvězdě. V dospělosti už se však i sama Miley Cyrus přeorientovala spíše na hudbu a vydala několik obrovsky známých hitů, ze kterých můžu jmenovat například Wrecking Ball nebo We Can’t Stop. Nyní se však vrátí i k herectví, byla totiž obsazena do role ve druhém díle Strážců Galaxie!

Bloggerka Sarah Ruhlmanová na svém twitterovém účtu oznámila, že Miley Cyrus nadabuje klasickou komiksovou postavu Mainframe. Jedná se verzi Visiona z alternativního universa, který operuje ve stejném vesmíru jako Star-Lord a jeho parta. Předpokládá se však, že ve filmu bude postava pojmuta trochu jinak. Rozhodně však nepůjde o jednu z hlavních postav, spíše se jedná o takové menší zajímavé cameo. Dokonce se spekuluje, že by se mohla objevit až v jedné z potitulkových scén. Režisér James Gunn přitom v rozhovoru prozradil, že by se Miley Cyrus mohla vrátit i v třetím pokračování Strážců, kde by teoreticky mohla dostat mnohem více prostoru.

Každopádně Mainframe není jedinou novou postavou ve filmu. Objevit by se měli i někteří noví členové Ravagers. Kteří byli v komiksech původními členy Guardians of the Galaxy. Jak již bylo zmíněno několikrát, objeví se Stakar Ugord a.k.a Starhawk, kterého zahraje legendární Sylvester Stallone. Jeho manželka Aleta Ogord se objeví v podání herečky Michelle Yeoh. Dalším je Charlie-27, kterého zahraje herec Ving Rhames. Herec Michael Rosenbaum by měl nakonec ztvárnit dalšího člena jménem Martinex. A objevit se má také postava Krugarr, jehož představitel prozatím odtajněn nebyl. V menším cameu by se údajně měl objevit i samotný David Hasselhoff!

Byť se jedná o menší roli, jste překvapeni s obsazením Miley Cyrus do filmu? Chtěli byste, aby se objevila i v budoucích filmech? A jste spokojeni s ostatními rolemi „původních komiksových“ Strážců Galaxie? Napište nám váš názor dolů do komentářů.

-reklama-