Po obrovské vlně nadšení z nově vydaného Avengers: Infinity War se už každý fanoušek filmů z produkce MARVEL nemůže dočkat velkolepého pokračování. Produkce však má v rukávu další sólové filmy, které určitě budou stát za to. Pojďme si projet pár filmů, které jsou momentálně ve vývoji.

Black Widow

Zdroj: https://www.tvrecenze.cz

Dlouho zvažovaný film, který se skutečně odsouhlasil až po úspěchu filmu Wonder Woman, kde se dokázalo, že i ženská hrdinka v hlavní roli dokáže zvednout publikum ze židlí. Scénáře se má ujmout Jac Schaeffer, která spolupracovala na filmu Rudá VolavkaJennifer Lawrence, režisér je stále neznámý a film by měl být hotový v roce 2020. Vypadá to, že se bude jednat o prequel, kde se dočkáme jak začátku Natashi Romanoff, tak i její setkání s Winter Soldierem.

X – Force

Zdroj: https://www.muycomputer.com

Už v druhém Deadpoolovi jsme si mohli tohoto skvělého seskupení všimnout a nikdo nepochybuje, že tato parta má dveře oblíbenosti dokořán otevřené. Filmu se ujme Drew Goddard, který pracoval na dvou sérií seriálu Daredevil nebo The Defenders a opět se můžeme těšit na Ryana Reynoldse v podání Deadpoola, Joshe Brolina jako Cabla nebo Zazie Beetz v podobě Domino.

Strážci Galaxie Vol. 3

Zdroj: https://dailysuperheroes.com

Film, opět režírovaný Jamesem Gunnem, který se už zhostil obou Guardians of the Galaxy, by měl vyjít v květnu 2020. Zatím toho o filmu moc nevíme, potvrzený je návrat herečky Elizabeth Debicki, která ve druhém díle ztvárnila Ayeshu. Soudě potitulkové scény z právě zmíněné dvojky očekáváme i Adama Warlocka, určitě to bude stát za to.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

1
2
3
studentka, milovnice seriálů a pomerančů