I přesto, že nás postava Black Widow, ženské představitelky velkolepého seskupení Avengers, opustila v posledním MCU snímku Avengers: Endgame, nemusíme zoufat. Již delší dobu je potvrzeno, že nás čeká samostatná sólovka této postavy. A že se máme na co těšit. 

Příběh ruské agentky Natashi Romanoffové je nám poněkud a stále zatajen. I přesto, že se tato postava poprvé objevila již ve filmu Iron Man 2, z nějž se dostala i k sólovce Captain America: Winter Soldier – a to ani nemluvím o všech těch filmech s podtitulem Avengers – de facto to o jejím životě, příběhu a minulosti pořád moc nevíme. To by však mohl změnit právě onen film. Jakou dějovou linií se však bude zabývat, když už tedy víme, že budoucnost to určitě (a bohužel) nebude?

1) Počátky

Každého fandu Marvel filmů už určitě napadlo, jak se z takové na pohled nevinné holčičky mohla vyklubat elitní agentka. Náznaky nám byly ukázány ve filmu Avengers: Age of Ultron, kdy jsme díky halucinacích způsobené Scarlett Witch mohli proniknout do školy, kde se Natasha všemu naučila. Celovečerní pohled na tuto zvrácenou a kontroverzní školu by byl určitě fascinující.

Zdroj: https://mcucosmic.com

2) Budapešť

Budapešť a jeden velký otazník za ním. Co se tam sakra dělo? Dozvíme se to konečně? Natasha toto město společně s Hawkeyem pronesla už dvakrát – v první snímku Avengers a rovněž i v tom závěrečném. Rouška tajemství je tak čím dál tím větší a my si moc přejeme, aby obsazení ve filmu získal i představitel Clinta BartonaJeremy Renner a my se mohli konečně dozvědět pravdu.

3) Winter Soldier

Další Natashina zmínka o její minulosti je právě spjata s tímto jménem. Dozvídáme se o ní díky již zmiňované sólovce Captain America: Winter Soldier, ve kterém Natasha poznává maskovaného Buckyho Barnese z její ruské mise, kde zastřelil muže, jenž měla chránit. Vidět právě tento příběh, kde bychom se rovněž dozvěděli něco i z Buckyho minulosti by mohlo být rovněž zajímavé!

4) S.H.I.E.L.D či události po Thanosovi

Nebo nás tvůrci naprosto překvapí a ukážou nám příběh Natashi, jak se dostala k S.H.I.E.L.D.u a jak vypomáhala akcím, kde nebyli přítomni zbylí Avengeři? Nebo se přesuneme do doby po vyhlazení poloviny civilizace způsobené Thanosem a budeme sledovat příběh před filmem Avengers: Endgame v jejím provedení? Nezní to však tak lákavě, jako ty teorie, o nichž jsem psala výše, no ne?

Zdroj: https://www.bustle.com

Nebo to bude úplně jinak? Máte návrh? Jaká možnost by se vám líbila nejvíce? Dejte vědět do komentářů!

 

-reklama-