V minulých dnech proběhlo v Californii D23 Expo, což je událost, která je spojena výhradně se společností Disney a jejím oficiálním fanclubem. Na tuto akci se sjíždí všechna studia, která pod Disney patří a právě zde výjde na povrch spousta novinek okolo nejnovějších projektů, které má Disney pod taktovkou. A Marvel Studios samozřejmě nemohlo chybět.

Všechny novinky si tradičně uvedl Kevin Feige, nejvyšší hlavoun Marvel Studios. Nejprve rekapituloval dosavadní úspěchy (hlavně druhých Avengers) a poté se rozhvořil na téma dalšího rozšíření jejich filmového vesmíru. Jeho slova mířila do jasného cíle, který vyústil v oficiální představení Doctora Strange a hlavně jeho představitele Benedicta Cumberbatche. Sám Cumberbatch z plátna promlouval k návštěvníkům o tom, jak speciální jeho postava je a jak je rád, že se mohl připojit k rozrůstajícícmu se univerzu.

Později byly představeny i další hvězdy, které se k filmu Dr. Strange připojí. Předně je potvrzen Chiwetel Ejiofor, který zaujme roli Karla Amadeuse Morda, jednoho z úhlavních nepřátel Stephena Strange. Dále tvůrci potvrdili i Tildu Swinton, která by měla být ve filmu tzv. Ancient One, čili prastarého čaroděje (zde tedy bude ženského pohlaví), který se narodil v Tibetu a je údajně více než pětisetletý. K vidění byl také poprvé oficiální Strangeův oblek pro film. Film o Doctoru Strangeovi by tedy měl celé univerzum posunout do další roviny, zde tedy do té magické.

doctor-strange-fan-teaserPoté přišla řeč na film Captain America: Občanská válka. Objevil se i první teaser trailer a na pódium zavítali nejprve Anthony Mackie (Falcon) a hned v zápětí i Chris Evans (Captain), kteří se také rozhovořili o tom, jak zásadní tento film pro univerzum Marvelu bude. Stačí se podívat na obsazení a hned je vám všem jasné, že půjde o ještě větší a více rozmáchlejší film, než byli druzí Avengers. Navíc pokud bratři Russovi opět zabodují i špičkovým zpracováním příběhu, je zaděláno na další hit.

Trailer, který mohli přihlížející na D23 Expo vidět, ještě oficiálně nevyšel a vidět bysme jej měli až někdy v říjnu. Jenže existuje několik jedinců, kteří nám zprostředkovali zážitek pomocí svých výtvorů – tzv. „fanmade trailerů“. Níže si jeden takový můžete pustit. Jsou v něm vidět všechny známé postavy a i několik nováčků. Tím největším je asi Black Panther, vládce africké Wakandy, která je známá svými ložisky vibrania. Uvidíme i Visiona, Scarlet Witch nebo Hawkeye a samozřejmě Tonyho, Capa i nového Ant-Mana.

Pro nás fanoušky tím vyvstává snad jen jediná otázka. Přesto však velmi zásadní. Když si budou největší hrdinové dávat přesdržkovou, na které straně budete stát vy ? Na straně Steva Rogerse nebo Tonyho Starka ?

VIDEO:

[fbcomments]

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz