Filmové trilogie jsou u Marvelu již téměř povinností, a proto se poměrně dost spekulovalo nad tím, kdy dorazí info o třetím celovečerním snímku s Ant-Manem. Kromě toho, že známe režiséra, do obsazení přibyl i Jeff Loveness – scenárista hned několika legendárních pořadů, který se postará o příběh chystané marvelovky.

Jeff Loveness je v Americe skrze televizní pořady velmi dobře znám. 5 Let se podílel na populární talkshow Jimmyho Kimmela (2011 – 2016), která každý týden baví miliony diváků u televizních obrazovek a také sepsal scénář k 89. ročníku udělování cen Oscar. Kromě zmíněných projektů má na starosti také několik epizod parodického pořadu ,,Onion News Network“ (2011), který poukazoval na hloupou stránku hlavních celovečerních zpráv. Rovněž se postaral o scénář k 68. ročníku udělování cen Emmy. Z jeho rukopisu lze rozpoznat, že se Loveness zaměřuje převážně na humor, který by mohl ve třetím díle Ant-Mana skvěle fungovat.

Embed from Getty Images

Také jsme Vás informovali o návratu režiséra předchozích dvou filmů, Peytona Reeda. Ten zdůraznil, že se na projekt těší a udělá vše pro to, aby byli diváci po odchodu z kinosálů spokojeni. Reed během 4 let nasbíral dostatek zkušeností a ví, jak s postavou Scotta Langa pracovat. Co se týče příběhové linie, tak bychom se měli dočkat emocionální stránky zaměřené na dospělou Cassie Lang, dceru Ant-Mana, která by po vzoru otce kráčela ve šlépějích superhrdinky. Zda-li se dočká svého vlastního obleku zjistíme až v kině. Jako záporák by měl hlavním hrdinům zatápět MODOK – bývalý agent organizace A.I.M, který v komiksových sešitech podstoupil experiment, při němž se transformoval do zrůdy s nadměrnou inteligencí.

Bylo potvrzeno, že se mimo Paula Rudda a Evangeline Lilly (Hope Van Dyne/The Wasp) vrátí spousta dalších známých postav. Můžeme se těšit na Michaela Douglase (Dr. Hank Pym), Michelle Pfeiffer (Wasp) či Davida DastmalchianaClifforda Josepha Harrise. Návrat oblíbené postavy Luise v podání Michaela Peñi sice potvrzen nebyl, většina diváků však doufá, že se ukáže. Hudbu pro film složí opět Christophe Beck.

Embed from Getty Images

Těšíte se na třetí díl Ant-Mana? Myslíte, že dosáhne stejných kvalit jako předchozí filmy? Podělte se o svůj názor dolů do komentářů!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Indiewire.com
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.