Prakticky již od třetího pokračování samostatného filmu s Thorem – Thor: Ragnarok se usilovně ptáme a pátráme, kde zmizela Thorova věrná přítelkyně a válečnice, Lady Sif. A konečně se dozvídáme alespoň malé informace o tom, zda se s ní ještě setkáme.

Lady Sif, již ztvárnila herečka Jaimie Alexander, se nám poprvé ukázala ve filmu Thor, kde si získala spoustu fanoušků na základě její statečnosti a silného ženského charakteru. Vrátila se rovněž i do druhého dílu Thor: The Dark World a objevila se i ve dvou epizodách seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. Od té doby se po ní ale slehla zem.

Zdroj: https://www.inverse.com

Po zveřejnění snímku Avengers: Infinity War se začaly rozvíjet teorie, zda Lady Sif přežila pád Asgardu a rovněž vyhlazení poloviny obyvatelstva – nedostala se nám však žádná zmínka. Dále začaly vznikat domněnky, zda se neobjeví ve filmu Avengers: Endgame (scéna, kdy Doctor Strange všechny přivolává by o tom mohla dost nasvědčovat), ale rovněž nám ji tvůrci nedopřáli. Hlavním důvodem je totiž fakt, že její představitelka je zaměstnaná natáčením seriálu Blindspot, kde hraje jednu z hlavních rolí a na základě kterého se nemohla objevit ani již ve zmiňovaném filmu Thor: Ragnarok.

Zdroj: https://www.nickiswift.com

Není to ale tak dávno co nám producentka Victora Alonso prozradila, že by Lady Sif znovu ráda uvítala na plátně.

„Nikdy neříkejme nikdy. Milujeme postavu Lady Sif a stejně tak milujeme i její představitelku, Jaimie Alexander.“

Jak bude její obsazení pokračovat vás budeme nadále informovat, proto nás nezapomínejte číst!

Zdroj: https://screenrant.com, titulní obrázek: http://www.unleashthefanboy.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz