Všichni komiksoví nadšenci již netrpělivě čekáme na první díl páté série Agents of S.H.I.E.L.D. A jelikož si Marvel svých fanoušků váží, zveřejnil úvodních 17 minut první epizody s názvem Orientation!

Jako první se setkáme s opravdu podivným „mužem“, který se jmenuje Enoch. Hraje ho Joel Stoffer a pokud si dobře pamatujete, poprvé jsme ho krátce zahlédli již v závěrečné scéně čtvrté řady. Správně, to je on, kdo unesl agenty během jejich večeře. Vidíme tak stejnou scénu, ovšem tentokrát z jiného úhlu pohledu. Hned poté následuje rychlá přeprava agentů do vesmíru pomocí bílého Monolithu, který je velmi podobný tomu, kvůli kterému se Jemma Simmons dostala na planetu Maveth ve třetí sérii. Vše se odehrává tak rychle, že jsme z toho zmateni stejně jako ředitel Coulson. Na podrobné vysvětlení situace si tak budeme muset ještě chvíli počkat, ale věřím, že vás tato sedmnácti minutová upoutávka na Agenty skvěle navnadila.

Napište nám dolů do komentářů vaše názory a postřehy. Líbí se vám tón a směr, jakým bude pátá řada vyprávěna? Na obrazovky se v plné parádě Agenti vrátí již tento pátek, a tak zůstaňte s tvguru.cz pro více novinek.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz