Již zítra se diváci TV Nova mohou těšit na první vyřazovací výzvu v kuchyni MasterChef Česko. O osudu amatérských kuchařů rozhodne italská výzva, kterou do studia přináší italský šéfkuchař Frenkie. Letošní ročník má v řadách soutěžících Čecho-Itala Paola Palazza.

MasterChef Česko, FOTO: Distribuce TV Nova

Nicméně se ukazuje, že Paolo bude spíš Čech než Ital. Do výzvy sice vstupuje zcela suverénně, i ostatní soutěžící se obávají, že to bude jeho parketa, ale nakonec se ukáže, že první dojem nebude úplně správný. Porota vyzve Paola, aby si vyměnil pár zdvořilostních vět s hostem v jeho mateřštině. Na první otázku šéfkuchaře v italštině reaguje velmi sebejistě, nicméně při další otázce už je patrné, že italštinou rozhodně nevládne. „Já se obávám, že mluvím italsky líp než Paolo,“ komentuje jazykový výkon Paola šokovaná soutěžící Jitka. I ta má k Itálii totiž velice blízko. Její rodina vlastní cestovní kancelář se specializací právě na Itálii. Paolo se ještě pokusí obhájit: „Jakože rozumím, ale s odpovídáním to mám těžší, protože jsem nikdy neměl italštinu, jako rodný jazyk.“

Jak se výzva Paolovi nakonec povede, když je víc český Pavel než italský Paolo? Koho budou nakonec italské pokrmy stát zástěru?

Více zítra ve 20:20 na TV Nova nebo už teď na Voyo.

MasterChef Česko, soutěžící Paolo, FOTO: Distribuce TV Nova

Zdroje informací: TV Nova

-reklama-

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

REDAKTORKA & SOCIAL MEDIA