Již nějakou dobu dostáváme zprávy o tom, že se chystá čtvrtý díl Matrixu opět v čele s Keanu Reevesem, ačkoliv podrobnosti okolo děje zatím nejsou známy. Role Nea, do které byl obsazen, z něj udělala hollywoodskou hvězdu a poté se nabídky do dalších rolí jen hrnuly – v nedávné době navíc zaznamenal boom s příchodem krvavé jízdy Johna Wicka. Jak bude vypadat hlavní představitel tentokrát?

Navzdory celosvětové pandemii se produkce čtvrtého dílu legendární akční klasiky Matrix dala do chodu, a to po necelém půl roce. Štáb si tentokráte vybral příjemnou lokaci v Německu, konkrétně Berlín, kde bude natáčet jak akční scény, tak pasáže mimo hlavní děj.

Kromě této informace jsme obdrželi fotografii Keanu Reevese, která téměř všem fanouškům okamžitě utkvěla v hlavě – ,,Neo“ totiž shodil své hutné kadeře a místo nich nasadil tzv. „buzz cut“. Otázkou nyní je, zda bude mít postava tyto vlasy pouze v „reálném“ světě či po celou dobu filmu, abychom byli svědky alespoň jedné větší změny.

Podle doplňujících informací tady tráví herec již nějaký ten pátek. Mimo natáčení cestuje po nákupních centrech a věnuje se své přítelkyni, výtvarné umělkyni Alexandře Grant.

Režii si vezme tentokrát na starost Lana Wachowski, která bude snímek i produkovat. Scénář sepíše dvojice ve složení Aleksandar Hermon a David MitchellCo se týče obsazení, tak můžeme očekávat návrat hned několika postav včetně Trinity (Carrie-Anne Moss), Niobe (Jada Pinkett Smith) či Agenta Johnsona (Daniel Bernhardt). Dále uvidíme Jessicu Henwick, Jonathana Groofa, Ellen Hollman, Neila Patricka Harrise, Lamberta Wilsona, Chrise Reida, Etienne Vick či Yahyaa Abdul-Mateena II.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Keanu Planet FAN_Community (@keanu.planet),

Příběh má být modernější i vzhledem k rozvoji různých technologií, nabitější z hlediska akce a bojových scén, no a samozřejmě i trochu dramatický. Nebude to procházka růžovou zahradou, ale pořádná jízda od začátku filmu až do jeho konce. Stopáž se odhaduje na dvě hodiny.

Závěr už jen podtrhneme fanouškovským trailerem, se kterým si dali tvůrci záležet a který rozhodně stojí za zhlédnutí:

Těšíte se na čtvrtý díl Matrixu? Myslíte, že svými nápady překoná všechny tři předchozí díly? Dejte nám vědět níže do komentářů či na naši facebookovou stránku!

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

ZDROJ:Screenrant
Filmy, seriály, superhrdinové a hudba - to je můj život. Místo pátečních vymetaček klubů s pořádnou dávkou alkoholu v krvi trávím večery u počítače a píšu pro Vás o tomto zajímavém a rozsáhlém světě plném nových a nových projektů. Mým nejoblíbenějším superhrdinou je Flash a hudebním producentem nizozemský DJ Martin Garrix. Na webu TVGuru působím od října 2019.