Paramount Network přinesl v pondělí večer českým divákům v exkluzivní premiéře, jen pět dní po odvysílání v USA, Městečko South ParQ: Očkovací speciál. Speciální díl oblíbeného seriálu Městečko South Park nabídl svůj originální pohled na očkování proti covidu nebo teorii QAnon. Pořad bude odvysílán v originálním anglickém znění s českými titulky. 3. dubna se pak diváci mohou těšit na dvojitou porci zábavy se dvěma posledními speciály South Parku, v jehož rámci půjde nová epizoda již s českým dabingem.

Hollywoodské hvězdy a představitelé Demokratické strany i vysocí státní úředníci jako představitelé tajného spiknutí Deep State, které ovládá USA? To je jeden z možných výkladů teorie QAnon, kterou českým divákům představila premiérová speciální epizoda seriálu South ParQ. Školáci Stan, Kyle, Eric a Butters se v epizodě budou, navzdory nové oponující militantní skupině, ze všech sil snažit nechat naočkovat svého učitele vakcínou proti koronaviru.

South Park
South Park, FOTO: Distribuce Paramount Network

3. dubna ve 22.00 pak diváky čekají celkem dvě hodiny s jejich oblíbenými hrdiny, do jejichž života, stejně jako do toho našeho, zasáhla situace kolem covid-19. Na obrazovkách se nejprve objeví aktuální epizoda Městečko South ParQ: Očkovací speciál, už s českým dabingem, na který naváže speciál minulý – Městečko South Park: Pandemický speciál.

Pandemický speciál se stal divácky nejúspěšnější epizodou South Parku ve Spojených státech za posledních sedm let. Jak už název napovídá, zaměřuje se především na pandemii viru covid-19, v centru jeho pozornosti se však ocitne i policejní brutalita související s rasovou problematikou. A jako obvykle si South Park neodpustí ani vtípky na adresu známých osobností, třeba bývalého prezidenta Trumpa.

Úchvatně neuctivé a nemilosrdně vtipné nehody čtyř sprostých, problémových malých kluků z malého městečka v coloradských horách představuje Městečko South Park. Animovaný seriál, který vytvořili Trey Parker a Matt Stone, byl oceněn Emmy i cenou Peabody. South Park od svého uvedení na obrazovky 13. srpna 1997 neustále překvapuje, a to i své nejoddanější fanoušky, svými okamžitými a nemilosrdnými reakcemi na světové události, společenskými komentáři a staromódním výsměchem (nejen) americké společnosti.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz

Jiří Kučera
ZAKLADATEL & ŠÉFREDAKTOR