Pro všechny fanoušky milující seriál Vikingové přináším teď velmi smutnou zprávu, která spoustu z vás pravděpodobně naštve. Televizní stanice History Channel oznámila, že pátá série, jejíž premiéry se dočkáme již 29. listopadu, bude mít 20 epizod. To samo o sobě je zpráva dobrá, jelikož se zvýšil počet dílů a tím pádem bude i více Vikingů, ALE!

Zdroj: History Channel Viikings

Zatímco do teď veškeré informace od History Channelu ukazovaly na to, že mezi první a druhou polovinou páté série nebude nikterak dlouhá přestávka ve vysílání, jako tomu bývá u jiných seriálů, teď přišlo prohlášení, které většině fanouškům vyrazilo dech. Nejenže mezi 5A a 5B sérií přestávka bude, ale čekat na druhou polovinu budeme muset skoro rok! Prvních deset dílů bude odvysílaných v období 29. listopadu – 24. ledna, zatímco na těch druhých deset si budeme muset počkat až do podzimu / zimy 2018. Tedy stejně dlouho, jako bychom čekali na úplně novou sérii.

Zdroj: Entertainment Weekly

Zatím není známo, proč se produkce rozhodla pro takové rozhodnutí a proč místo dvou klasických sérií ve stejném časovém intervalu rozdělí raději jednu na dvě poloviny. Pátá série je již natočená a momentálně se natáčí šestá, takže nemůžeme říci, že by to bylo z důvodu „nestíhání natáčení“.

Zemře Lagertha v 5. sérii? Odpověď ZDE.
Dočkají se Vikingové šesté série? Odpověď ZDE.
Promo videa kde Floki objevuje Island a Ivar se omlouvá za zabití Sigurda najdete zde.
Nový trailer a informace o časovém skoku mezi 5. a 6. sérii najdete zde.

Co na takového čekání říkáte?
Článek pro vás připravila Narry.

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz