Jak už mnozí stihli postřehnout, nějakou dobu už vychází seriál s názvem Midnight, Texas. Jde o celkem zajímavou novinku v nadpřirozeném seriálovém žánru! Přišlo s ním NBC a je na základě série stejnojmenné série knih od autorky Charlaine Harris Schultz. A odkud tuto dámu můžeme znát? Přeci jako autorku velmi úspěšné série True Blood která se dočkala jak knižního tak seriálového zpracování! Už jen díky tomuto stojí za zváženou se do nového příběhu městečka Midnight zakousnout!

Manfred Bernardo, mladý a pohledný muž, ale také Médium utíká před minulostí která ho pronásleduje do městečka Midnight, které mu doporučila jeho babička. Doufá tak že se tam v klidu může ukrýt před člověkem zvaným Hightower. Ze začátku se mu tam opravdu daří, potkává tam sympatického člověka jménem Bobo Winthrop který mu poskytne menší domek jako jeho útočiště v Midnightu!

Spoiler’s maybe:

Hned v prvním díle potká opravdu zvláštní, ale přátelské členy Midnight městečka. Je pozván na grillování při kterém se má seznámit s místní komunitou která je velmi přátelská a pohostinná. Pohodová atmosféra se ale velmi brzy vytratí když najdou mrtvou Aubrey Hamilton Lowry která je pohřešovaná přítelkyně Bobo. Manfredovi, našemu pohlednému médiu, je skvělou rádkyní duch jeho babičky, který žije v karavanu, který má přistavený hned u domku. Co však netuší je to že již brzy přijde na to že Midnight je v podstatě brána nadpřirozena která se pomalu ale jistě otevírá a přitahuje nadpřirozené bytosti ve kterých probouzí ty nejhorší vlastnosti, ale POZOR! Nakonec nejde jen o nadpřirozené bytosti ale i o bratra přítelkyně Manfreda.

Zdroje: imdb.com, nbc.com

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz