13. února vyšla první epizoda nového seriálu Miracle Workers. Jedná se o adaptaci na knihu What in God’s Name od Simona Riche, který se podílí i na vzniku seriálu.

Vítejte v Nebi s.r.o., obrovské korporaci, kterou řídí někdo, kdo je vám známý pod jménem Bůh (Steve Buscemi). Poslední dobou se ale moc záležitostmi Země nezajímá. Místo toho, aby řešil války a hladomory, tráví většinu svého času na golfovém hřišti nebo zavřený v místnosti, kde zkoumá, co o něm lidé říkají.

Jednoho dne se ale rozhodne, že tomu je konec. Přesněji konec Země. Ta totiž vyletí do povětří, společně s veškerým živým organismem na ní a Bůh konečně bude mít čas na otevření nové restaurace.

Většina zaměstnanců společnosti je s tímto smířena a již si hledají zaměstnání někde jinde. To však neplatí pro Craiga (Daniel Radcliffe) a Elizu (Geraldine Viswanathan), dva anděle, kteří pracují v oddělení zodpovědném za odpovídání na modlitby. Jsou nuceni uzavřít s Bohem sázku – pokud dokáží splnit alespoň jednu modlitbu, která je označena razítkem Nemožné, Bůh si to se Zemí ještě rozmyslí. Ale dokáží to?

Trailer:

 

-reklama-


Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz
Přidat na Seznam.cz